فروش شمع – عامل موفق غرفه بازار

[ad_1]

بازار صحنه

یکی از بهترین مکان ها برای جذب مشتریان به کسب و کار شما بازار. بازار یافت می شوند در حومه و مناطق منطقه ای در استرالیا وجود دارد بنابراین باید بدون مشکل در پیدا کردن یکی که مناسب شما.

به یاد داشته باشید بازارهای در حال کار سخت است. هیچ کلید های میانبر برای اجرای موفق غرفه بازار. وجود دارد در اوایل شروع می شود و روز طولانی اما به درستی انجام می شود شما می تواند بسیار موفق باشد.

پس از هر دو غرفه دارنده و مدیر بازار از 3 بازار من را دیده اند هر دو خوب و بد از اصطبل. چگونه صفحه نمایش خود را به نظر می رسد در بازار می تواند تفاوت بین رفتن خانه با مقدار کمتر سهام و پول در جیب خود و یا رفتن به خانه پر از بدبختی است.

در اینجا برخی از راهنمایی در مورد اجرای موفق غرفه بازار. مهم ترین چیز به درک این است که شما باید مقدار زیادی از رقابت و آنها نه تنها دیگر سازندگان شمع. هر کسی که رقابت برای مشتریان پول خود را در رقابت. پس چه می توانید انجام دهید ؟

در اینجا برخی از ایده های در مورد چگونه برای جلب توجه خود را.

1/ باید خود را به علامت های حرفه ای انجام می شود. دست نوشته نشانه نمی نگاه حرفه ای است. اگر شما می خواهید برای ذخیره پول آنها را چاپ کنید, خودتان در خانه خود پرینتر و ورقه ورقه شدن آنها.

2/ آن را سخت به خود را ایستاده جذاب با بسیاری از شمع. شما باید رنگ و شیشه ها و عطرها. همه چیز شما نیاز به آن را جذاب. اگر شما قادر به ایجاد اولین برداشت خوب و سپس مشتریان همیشه به یاد داشته باشید شما. به یاد داشته باشید بسیاری از مشتریان را انتخاب کنید شمع می خواهید آنها را با عطر.

3/ مطمئن شوید که شما باید نگرش درست است. هیچ کس می خواهد به یک فرد است که با مخفی شدن در پشت خود روزنامه و یا به نظر می رسد کاملا پر از بدبختی است. مشتریان به بازار چرا که آنها آن را به عنوان یک روز را به خود لذت ببرید.

4/ نگه داشتن غرفه خود را مرتب. نگه داشتن تمام جعبه و بسته بندی به خارج از سایت.

5/ سعی کنید برای غذا خوردن یا نوشیدن در غرفه خود. من می دانم که هر کس می شود اما باید حسن نیت ارائه میدهد به حداقل توقف غذا خوردن. دارندگان غرفه به طور کلی بسیار ملزم مردم خیلی بیشتر خواهد بود خوشحال به دنبال پس از خود غرفه برای چند دقیقه شما را به یک استراحت. به یاد داشته باشید که آن را در غرفه خود ایشان نیست بنابراین باید حسن نیت ارائه میدهد از بودن بیش از حد طولانی است. در صورتی که مشتری خود را در غرفه که آیا شما فکر می کنم را اولویت ؟

6/ آگاهی از مشتریان خود را. آنها را نادیده بگیرد. اگر شما در حال حاضر در بحث با یکی از مشتری و سپس اذعان مشتریان دیگر با گفتن آنها را به شما خواهد شد با آنها در یک دقیقه. نادیده گرفتن آنها یک راه عالی برای از دست دادن مشتریان.

کسی که خرید ممکن است فرد گوش دادن به جای یکی از شما به طور مستقیم صحبت کردن.

7/ اگر شما یک لباس یا تی شرت است که آرم و لوگوی آن را می پوشند. این نشان می دهد که شما با افتخار از کسب و کار خود را و شما فورا شناسایی و آن را یک راه بسیار خوبی برای ترویج کسب و کار شما.

8/ برخی از مشتریان تمایلی به رویکرد شما اگر شما به نظر می رسد بیش از حد تهاجمی است. آن را یک ایده خوب را به تلاش رویکرد خود را در خانواده و دوستان برای اولین بار به دیدن آنچه که آنها فکر می کنم.

9/ اگر آنها تمایلی به صحبت آنها ارائه بروشور خود را و یا کارت های کسب و کار. اجازه دهید آنها را می دانم که چگونه برای تماس با شما و نحوه سفارش. اجازه می دهد آنها را هم به مرور از طریق اطلاعات خود را و اجازه دهید آنها را می دانم که شما در دسترس برای پاسخ به هر گونه سوال در آنها.

10/ احمقانه به نظر می رسد که باید به این می گویند اما دوستانه بود و آنها احساس خوش آمدید. پوشیدن یک نام تگ باعث می شود یک تفاوت بزرگ. آن را می سازد مشتریان بیشتر خيال احساس اگر آنها می دانند که آنها در برخورد با. هنگامی که یک مشتری یا می خرید یا به نظر می رسد علاقه مند به اندازه کافی از آنها بخواهید اگر آنها می خواهم برای اضافه کردن به پایگاه داده خود را. مطمئن شوید که وجود دارد این است که برخی از مزایای این قبیل پیشنهادات ویژه و تخفیف.

11/ مطمئن شوید که شما می توانید پاسخ به هر گونه سوال.

12/ پیگیری از طریق اگر شما به سوالات. اگر مشتریان به شما آدرس ایمیل خود را بیشتر از آن. نگه داشتن در تماس با مشتریان خود را. ارسال آنها یک کارت پستال!

13/ سخنرانی بسیار مهم برای موفقیت یک کسب و کار پول ساخت. این که آیا شما در حال انجام یک بازار یک شمع سازی, تظاهرات یک کلاس و یا یک شرکت ارائه عادلانه عروسی یا نمایشگاه شما باید سرمایه گذاری در صحیح ارائه مواد.

بازار می تواند یک شروع عالی برای هر کسب و کار را به انجام تحقیقات خود را و بسیاری از فرصت های خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *