استفاده از 20 سوال قالب برای موفق با فایل صوتی مصاحبه

[ad_1]

آیا “بیست سوالی” فرمت موفق با مصاحبه با کارشناسان ؟ من فکر می کنم آن را یک ایده عالی است که در نتیجه یک مصاحبه موفق.

یک فرمت رایج در مجلات است که بخواهید همان 20 سوال از هر یک از افراد مشهور و یا متخصص. این قالب به نظر می رسد بسیار محبوب و به خوبی دریافت کرده و من فکر می کنم آن را به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و تلاش است.

بیایید می گویند شما در حال رفتن به مصاحبه 20 copywriters و شما یک copywriter بیش از حد است که آن را آسان. بنابراین شما باید 20 مختلف copywriters و شما از انجام مصاحبه دیگری با شخص دیگری در copywriting است و شما باید تمام این سوالات از این مصاحبه در حال حاضر. شما می توانید فقط با قرار دادن آنها بر روی یک تکه کاغذ و این امر می تواند به پرسش های اساسی بنابراین شما می توانید هر copywriter و از آنها بخواهید دقیق همان سوالات است. بدون نیاز به ایجاد سوال جدید برای هر متفاوت, متخصص, شما باید آنها را در حال حاضر انجام می شود و آماده است.

من فکر می کنم که خواهد بود خوب محصول به دلیل امیدوارم سوال شما خواسته, خوب, کیفیت, پرسش و شما باید واقعا سخت کار می کرد برای انجام تحقیقات خود را و یا حتی انجام یک کمپین درخواست برای دریافت سوالات است که افرادی که می خواهید برای شکستن به copywriting کسب و کار می خواهید بدانید . چرا زحمت نوشتن پرسش های جدید هنگامی که شما در حال حاضر به قرار دادن در زمان و تلاش به سوالات زیادی در مورد این موضوع. در حال حاضر مردم به شنیدن بزرگ همان سوال را پرسید و دیدن دیدگاه های چندگانه بر روی آن.

پس از پرسیدن این سوالات مشابه به 20 دیگر copywriters من فکر می کنم که خواهد بود بزرگ و بسیار آسان و کار کمتر برای مصاحبه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.