چگونه به موفقیت حرکت بزرگ, مصاحبه

[ad_1]

به این دلیل است که بسیاری از مردم ترس و اضطراب قبل و در طول یک مصاحبه است که به دلیل آنچه در این مصاحبه می تواند برای آن شخص است. مصاحبه فرصتی است برای یک کار بهتر یا بهتر زندگی; انجام خوبی در این مصاحبه می تواند به معنای یک دنیا تفاوت. ترس از شکست باعث می شود اضطراب است که همه ما تجربه کرده اند در یک نقطه در زمان. این فرصت تنها به دست آمده از طریق کار و تلاش است که انباشته شده است. که آیا این کار سخت شد و در کالج ورود به سطح موقعیت یا یک موقعیت است که شما تا به حال در حالی که مقدار زیادی از زمان و تعهد فرود آمده است به شما یک فرصت برای یک موقعیت جدید و یا ارتقاء. وجود دارد بسیاری در این مصاحبه. من می خواهم به شما برخی از راهنمایی های مفید است که به من کمک کرد تا بسیاری از پیشنهادات مختلف برای شرکت در بسیاری از صنایع مختلف. من امیدوارم که این راهنمایی های مفید کمک خواهد کرد که شما موفق به فرود کار در رشته خود را انتخاب.

وقتی که می آید به مصاحبه وجود دارد هیچ چیز مانند بیش آماده شده است. آمادگی کمک می کند تا به درایو دور از اضطراب و استرس است. از آن آسان است برای صحبت با اعتماد به نفس اگر شما واقعا می دانید آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد. با عصر تکنولوژی از آن آسان است برای دیدن چه نوع از پس زمینه خود مصاحبه کرده است. نگاهی به افراد پروفایل LinkedIn. با این اطلاعات شما باید قادر به مربوط به فردی است که شما در حال ملاقات با ایجاد و معنی دار حرفه ای مکالمه. همچنین مطمئن شوید که برای گرفتن یک نگاه در شرح شغل و همچنین افرادی که در برگزاری این موقعیت در شرکت. اگر شما نگاه کنید در چند پروفایل های مختلف از افرادی که در این موقعیت شما شروع به دیدن روند در تجربه است که استخدام و مصاحبه به دنبال در شما. پس از نگاه کردن به موقعیت و پروفیل های خوانده شده در مورد تاریخچه شرکت و همچنین افرادی که تغییر صنعت است که در آن شما در حال ورود. برای مثال قبل از مصاحبه من با یک عمده شرکت حمل و نقل من نگاه به برخی از چالش هایی که این شرکت تا به حال غلبه بر. من تا به حال خواندن یک مقاله در مورد مقررات دولتی بود که الزامی الکترونیکی راننده سیاهههای مربوط است که باعث کاهش درآمد برای شرکت های حمل و نقل. من توسعه یافته سوالات بر اساس این دانش است که نشان داد که من مطلع در مورد صنعت و نشان داد که من برای مصاحبه آماده. آنها به من گفتند که من استخدام شد قبل از من سمت چپ ساختمان. آمادگی می رود راه طولانی به ساخت یک تصور در مردم با آنها شما در حال نشست است.

هنگامی که شما در این مصاحبه اطمینان حاصل شود که لباس خود را مناسب است. لباس برای این کار است که شما می خواهید. بهتر است به بیش از لباس از زیر لباس. برداشت اول را 20 ثانیه است. 5 از کسانی که ثانیه به دنبال در لباس خود را و تکان دادن دست خود را. در حال لباس پوشیدن و درستی بسیار مهم است!

پس از آماده سازی و ساخت اولین برداشت شما در حال حاضر می آید در این نمایشگاه از دستاوردهای دانش و شخصیت. آمادگی خود را برای این دیدار را شکستن و یا شما. می دانم که چه موفقیت به بحث در مورد و چه نقاط قوت را نشان می دهد. زمانی که سوالات مطرح شده به شما نه تنها پاسخ خود را با نظر; مربوط نظر خود را به یک سناریو و یا موفقیت. یک مثال به شرح زیر است: “شما بهتر کار می کنند به عنوان یک فرد و یا به عنوان یک عضو تیم?” “من شخصا کار بهتر است به عنوان یک عضو تیم. زمانی که من به خدمت در ارتش ایالات متحده و من بخشی از یک cyber law تیم. ما قادر به انجام بسیاری از وظایف مختلف به دلیل چگونه ما را تشویق هر یک از دیگر. من در نهایت ارتقا به جوخه رهبر من چون تشویق رفقای من روزانه. من دریافت یک محل اقامت مدال پیشرو چندین ماموریت موفقیت آمیز به عنوان عضو تیم.” توجه کنید که چگونه به عنوان مثال به پایان رسید با یک کراوات به سوال اصلی. از آن آسان است به از دست رفته در داستان خود را و ایجاد اتصال بازگشت به آنچه که در اصل خواسته. اما اگر شما می توانید به وضوح تعریف ارتباط شما موفق خواهد بود در برجسته چرا شما خواهد بود که بهترین نامزد است.

بعد از تکمیل مصاحبه خود, دادن, دست نوشته با تشکر از شما یادداشت شما را به یاد ماندنی. هنگامی که من به پایان رسید, دانشگاه, من داد با تشکر از شما یادداشت برای هر مصاحبه ای که من در فرد است. من تا به حال 22 ارائه می دهد و حدود نیمی از آنها ذکر شده با تشکر از شما یادداشت ها. چند نامزد دست نوشتن با تشکر از شما یادداشت ها. اگر شما حتی اگر شما تا به حال به طور متوسط مصاحبه شما چوب و یاد می شود. به یاد مثبت است چگونه می توانید استخدام.

امید من این است که شما به دست آورده اند برخی از بینش در مورد چگونه به زمین یک موقعیت می شود و قادر به رفتن به یک مصاحبه با اطمینان. من می خواهم به شما برای به دست آوردن شغل و یا کار در رویای خود میباشد. اگر شما به یاد داشته باشید این نکات را قرار داده و آنها را به عمل به شما یک فرصت عالی را در دستیابی به اهداف خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *