لباس با موفقیت

[ad_1]

مقدمه:

آن است که معروف گفت که در شرکت های بزرگ جهان “لباس برای این کار شما می خواهید یکی از شما”. این یک واقعیت شناخته شده است که هنگامی که شما در نگاه یک فرد برای اولین بار شما متوجه راه او/او در حال لباس پوشیدن است که اساسا تصور هر فرد است.

در دنیای شرکت های بزرگ, بسیار مهم است به لباس مناسب و شیوه ای جذاب و به دلایل مختلف یکی از بزرگترین دلایل به لباس مناسب محل کار لباس است که آن را می دهد یک تصویر بصری می دهد و این تصور که فرد حرفه ای است. در طول سال شده اند وجود دارد بسیاری از تغییرات در این روند از لباس است که مردم فراموش کرده اند آنچه که در واقع مناسب محل کار لباس است

به تازگی دانشمندان دانشگاه کلمبیا و کال ایالتی نورتریج بررسی چگونه, لباس, ممکن است بر افکار است. نتایج نشان داد که با پوشیدن لباس رسمی می توانید مردم را از بتن تفکر در حالی که افزایش توانایی خود را به فکر می کنم بیشتر عملا.

دلایل به لباس برای موفقیت:

دلایل متعددی وجود دارد که چرا یکی باید همیشه لباس در یک شیوه ای جذاب:

• این باعث می شود یک احساس خوب: یک فرد تاثیر می گوید زیادی در مورد آنها بسیار مهم است برای قرار دادن یک احساس خوب در فرد شما در حال ملاقات برای اولین بار اگر شما در حال لباس پوشیدن استان برای مصاحبه و یا یک جلسه شرکت در آن تمایل به قرار دادن یک بد تصور و مردم در اطراف شما را در نظر شما غیر حرفه ای و هرگز شما را به طور جدی.

• افزایش تا یک اعتماد به نفس: زمانی که شما در حال لباس پوشیدن و جذاب آن را به طور خودکار افزایش اعتماد به نفس خود را که کمک می کند تا به روز خود را بهتر و کمک می کند تا شما به خوبی انجام در محل کار خود است.

• ترویج اعتماد به نفس: اگر شما وقت و تلاش و غرور به پانسمان تیز شما بدون شک به یک تصویر از احترام به خود و ارزش خود است. مردم به شما مراجعه کنید و مثبت فکر می کنم از شما. هنگامی که مردم را ببینید شما را در خود, تمیز, تنگ, لباس و آنها را در نظر شما ارزش زمان خود و شرکت.

• کمک می کند تا به نگه داشتن یک مولد: آن را آسان به احساس راحتی در پوشیدن شلوار ورزشی و تی شرت, اما, هنگامی که شما در منطقه راحتی خود شما شروع به احساس تنبل. اما زمانی که شما در حال لباس پوشیدن و به طور رسمی به شما نگاه خوب و احساس خوب و شما انگیزه بیشتری برای انجام کارها و به نوبه خود سازنده تر باشد.

• آن را می دهد یک مزیت رقابتی: پانسمان برای تحت تاثیر قرار دادن شما می دهد یک مزیت رقابتی است. نه فقط برای پیدا کردن یک شغل آن را نیز می تواند به شما کمک کند درام اندازی یک کسب و کار جدید و یا کمک به بستن یک فروش بالقوه. قوی برداشت اول برگ ماندنی است. هنگامی که شما به خوبی آن را نشان می دهد که شما در حال مراقبت از خود و در حال حاضر شما آماده برای مراقبت از مشتریان خود را.

چگونه به لباس برای موفقیت:

یکی از بزرگترین سوالات این روزها این است که چگونه باید یک لباس برای موفقیت ؟ پاسخ به این است که آن را بسیار مهم است که یک حرفه ای و قدرتمند در کمد لباس است که شما را به مسیر موفقیت. برخی از نکاتی را باید در ذهن نگه داشته شود در حالی که برای خرید حرفه ای خود را در کمد لباس. کسانی هستند:

1. دریافت الهام: فصلی تغییر زمان مناسب برای ضربه زدن به دکمه مکث و الهام گرفته! زمان به تلنگر از طریق مجلات, سر, مرکز شهر, گشت و گذار در وب و دریافت و با الهام از سبک طبیعی تنظیم مجدد که خود را با تغییر فصل.

2. رنگ خود را انتخاب کنید: رنگ یکی از ساده ترین راه برای به روز رسانی یک کمد لباس و در عین حال آن را بسیار آسان گیر. برای رفتن فصلی رنگ. مرتکب به یک پالت از تازگی. فقط یک یا دو رنگ جدید یک راه طولانی بروید.

3. راحت می شود: آن را وسوسه انگیز را به احساس می کنید مثل شما نیاز به لباس یک راه خاص هنگامی که شما تحت فشار برای یک جلسه. راحتی نژاد اعتماد به نفس. پوشیدن چیزی است که شما احساس راحتی در تاثیر مثبت خواهد توانایی خود را به نشان می دهد تا خود را به عنوان بهترین خود را.

4. فروشگاه هوشمندانه: پس از گرفتن موجودی از موجود خود را در کمد لباس های شناسایی شکاف ها و مغازه با روشن قصد. این رویکرد را حفظ خواهد کرد شما را از بیش از خرید و همچنین اطمینان حاصل شود که شما می توانید تعداد زیادی متفاوت به نظر می رسد.

ابتکار:

وجود یک سازمان غیر انتفاعی با نام “لباس برای موفقیت” فراهم می کند که حرفه ای لباس برای کم درآمد زنان برای کمک به آنها در جستجوی کار و روند مصاحبه. این سازمان در سال 1997 تاسیس شد توسط نانسی لوبلین است و پس از هارلم شهر نیویورک به 79 شهرستانها در ایالات متحده و در سراسر جهان در سال 2004 به حدود 45,000 مشتریان هر سال در سال 2006 و در حال حاضر در خدمت 850,000 زنان در 140 مکان. پدر و مادر سازمان در حال حاضر مدیر عامل شرکت جوی گوردون. این رویکرد سازمان این است که بر اساس تحقیقات اجتماعی نشان می دهد که لباس مناسب مهم است که “تصور شکل گیری” است که به نوبه خود تاثیر چشم انداز کار.

در حال حاضر سازمان جهانی لباس برای موفقیت در سراسر جهان با پشتیبانی از برنامه های خود را از طریق ترکیبی از کمک های مالی بودجه دولت, رویدادهای مالی و مبارزات. در سال 2013 سازمان مادر دریافت بیش از 17 میلیون دلار در بودجه بیش از 99 درصد است که از مشارکت مستقیم توسط افراد و شرکت ها و سازمان های غیر دولتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.