دستگیری عامل اصلی یک باند موادمخدر در شیراز

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام سید کاظم موسوی گفت: یک باند تهیه و توزیع موادمخدر که به شکل شبکه‌ای اقدام به ورود و توزیع مواد مخدر در فارس و شیراز می‌کرد با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی شده و از آنان مقدار ۴۲۵ کیلوگرم تریاک کشف شد.

موسوی با اشاره به اینکه این باند یک گروه سازمان یافته بود، از دستگیری عامل اصلی ورود و توزیع مواد مخدر در قالب این باند خبر داد و گفت: سایر اعضای این باند نیز شناسایی شده‌اند.

وی افزود: این محموله مواد مخدر از استان های شرقی وارد فارس شده و قرار بود در این استان و سایر استان‌های کشور توزیع شود که با رصد دقیق و اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و مواد مخدر مورد نظر کشف شد.

رئیس کل دادگستری استان فارس با تاکید بر قاطعیت دستگاه‌های مسئول در مبارزه با تهیه و توزیع موادمخدر و برخورد جدی با سوداگران مرگ، گفت: برخورد با عوامل اصلی قاچاق موادمخدر امکان کوتاه شدن دست خرده فروشان را از این مواد و پاک شدن چهره شهر از وجود معتادان متجاهر، در زمانی کوتاه فراهم می‌کند.

موسوی افزود: مبارزه جدی با مواد مخدر در دستور کار مجموعه قضایی استان قرار دارد و در طول یک سال اخیر دادگاه انقلاب اسلامی شیراز و حوزه های قضایی استان احکام قاطع و سنگینی را برای قاچاقچیان مواد مخدر صادر کرده اندکه در نتیجه این اقدام و هوشیاری نیروهای امنیتی و پلیس مواد مخدر استان مسیر استان فارس برای فعالیت قاچاقچیان و ترانزیت مواد مخدر نا امن شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.