انجام رمز و راز جعبه مزایده با موفقیت

[ad_1]

این مهم است که همیشه به یاد داشته باشید که جعبه رمز و راز هستند و نه فعالیت های قمار مانند قرعه کشی بخت آزمایی یا قرعه کشی. همچنین مهم است که بدانید که اگر شما یک فروشنده معتبر e-commerce در سایت خود شهرت زیادی دارد و آن را می توانید دنبال کنید تا شما را از شروع و راز جعبه فروش تمام راه را به پایان. به همین دلیل شما باید بسیار مراقب باشید زمانی که شما در حال خرید و یا فروش جعبه رمز و راز. برخی از که می تواند شهرت خود را حتی پس از فروش و اعتیاد به مواد مخدره است فوت کردن.

برخی از چیزهایی که فروشندگان و خریداران باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

  • اگر شما نمی خواهد در یک موقعیت برای ارائه و پس از آن را ندارد وعده

آن را بسیار مهم به روشنی در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما می توانید انجام دهید. این است که با توجه به چیزهای مختلف مربوط به فروش خود را از جمله پستی نرخ, نرخ حمل و نقل و غیره. شما نمی باید هر گونه هزینه های پنهان است. قرار دادن آن بر روی میز به طوری که مشتریان می توانند خرید شناخت کامل مقدار که آنها قرار است به پرداخت در پایان روز. هیچ کس انتظار دارد که شما به تذکرات در مورد آنچه که می توان در داخل جعبه. با این حال, اگر شما می خواهید بیشتر مردم علاقه مند می شود و سپس شما باید به ترک برخی از نکات است.

  • نگاهی به پیشنهادات و انتقادات از فروشندگان

شما باید یک کمی تردید هنگامی که شما در حال برخورد با یک اولین بار, فروشنده, به ویژه هنگامی که در جعبه ارائه شده است بسیار قیمت. این است زیرا بسیاری از مردم از دست داده اند مقدار زیادی از پول را در جعبه رمز و راز مزایده. شما نیاز به مطالعه فروشندگان و کل حراج قبل از اینکه شما تصمیم گیری. شما باید انتخاب کنید کسی که ممکن است را ساخته اند یک فروش در گذشته است. گاهی اوقات بهتر است برای مقابله با کسی که ارزش و پاسخ به بازخورد.

  • همه چیز به وضوح

قبل از اینکه شما پیشنهاد شما باید به عنوان خوانده شده بیش از همه چیز و همه چیز را درک واضح است که قبل از شما با کلیک بر روی دکمه. اکثر سیستم عامل های تجارت الکترونیک قرار داده و قوانین بسیار سخت به ویژه هنگامی که می آید به رمز و راز جعبه مزایده. به این ترتیب, شما باید بسیار مراقب باشید اگر شما در حال قرار دادن یک سفارش و یا اگر شما در حال ارائه یک جعبه رمز و راز برای فروش. زمانی که قوانین تنظیم شده و به دنبال آن بدان معنی است که بسیاری از مردم خوشحال هستند پس از دریافت آنها را بسته است.

چگونه به آن را انجام دهد

برای کسی که می خواهد به فروش یک رمز و راز جعبه اولین چیزی است که برای تصمیم گیری در مورد اندازه جعبه. شما باید توجه داشته باشید از این و آن را در نوشتن.

سپس شما باید تصمیم می گیرید نوع از جعبه آن خواهد بود. می توان آن را یک کل رمز و راز اما شما متوجه خواهد شد شما بیشتر بازدید هنگامی که شما اضافه کردن برخی از عناوین مانند آرایش, تعطیلات, موارد, دختر اقلام و….

بنابراین به عنوان به را unwrapping جالب برای خریدار در انتهای دیگر شما باید به زمان برای قرار دادن تمام اقلام به عنوان دقت به عنوان امکان پذیر است. این را اضافه کنید به خریداران هیجان.

پس از آن بسته بندی شده است, شما نیاز به آن وزن دوباره. بعد از آن شما باید با قرار دادن برچسب در جعبه اندازه و وزن به حراج شما را انتخاب کنید. مهم آن است که همیشه برای اضافه کردن تکذیبنامهها اگر هر, و شما خوب به آن بروید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *