مربیگری والیبال با موفقیت توسط سالی Kus – یک نقد و بررسی

[ad_1]

من احساس می کنم یک هشدار اولیه است که در اینجا. اگر شما صرفا به فکر کردن در مورد گرفتن به مربیگری – به خصوص در چیزی مانند سطح دبیرستان – شما ممکن است می خواهم به خواندن مربیگری والیبال با موفقیت توسط سالی Kus.. آن می تواند شما را بترساند درست نمی مربیگری و هیچ کس نمی خواهد که!

به طور جدی هر چند, نویسنده, مذاکرات در ظهر خوب در مورد آنچه باعث می شود برای یک والیبال خوب برنامه (و نه فقط یک تیم خوب) و بسیاری از جنبه های آن است. فکر کردن در مورد آن را همه به عنوان کسی که تازه به مربیگری می تواند کمی خسته کننده باشد.

بخش اول از کتاب خود با عنوان مربیگری پایه و اساس است. دو نقطه کانونی در حال مربیگری فلسفه و ارتباطات است. فلسفه مربیگری ممکن است چیزی دستیار و یا شاگرد والیبال مربیان لازم نیست به نگرانی بیش از حد در مورد, است که به عنوان پایین آمدن از سر مربی اما برای هر کسی که در حال اجرا یک تیم خود آن را مورد توجه عمده است. از آنجا که بخش بزرگی از کاهش سطح مربیان ندارد و سود شروع به عنوان یک دستیار است که به احتمال زیاد رفتن به پوشش اکثر خوانندگان.نه تنها Kus بحث در مورد توسعه یک فلسفه و سهام او و برخی از راهنمایی برای پیاده سازی آن را به عنوان به خوبی.

دوم تمرکز بر ارتباطات – در همه اشکال آن است. ما در حال صحبت کردن بازیکن-به-بازیکن-به-بازیکن-به-فوتبال-به-پدر و مادر و هر خط دیگر از ارز شما می توانید فکر می کنم در مورد کلامی نوشته شده است و در غیر این صورت. Kus برگ بدون شک در مورد چقدر مهم است برای سلامت خود تیم برنامه های خود را و خود را به مطمئن شوید که وجود دارد خوب و مثبت ارتباط با و در میان همه طرف های درگیر. بازیکن و تیم با انگیزه است که بخشی از این معادله است.

بخش دوم از این کتاب است که مربیگری برنامه. ما در حال صحبت کردن در مورد یک نگاه جامع در برنامه ریزی از جنبه های موفق بودن سر مربی والیبال. بسیاری از این تمرکز بر توسعه موثر برنامه های آموزشی که بدون شک علاقه بسیاری از خوانندگان قابل توجهی. وجود دارد تعدادی از دریل, بازی و گرم کردن ایده های موجود در اینجا.

قسمت سوم تکل آموزش افراد مهارت. این کاملا دقیق در نظر به دنبال بازیکن مکانیک با بسیاری از پیشنهادات خود را برای راه برای رسیدگی به مسائل مشترک و عادات بد. این بخش نیز توسط تعدادی از ایده های مته.

پس از مهارت بخش, در یک پیشرفت طبیعی می آید دو بخش خرید و فروش با سیستم و استراتژی و تاکتیک. این ویژگی یک نگاه جامع در هر دو حالت تهاجمی و دفاعی سیستم بازی و نحوه توسعه آنها را به عنوان به خوبی به عنوان یک بحث قابل توجهی از نحوه مدیریت تیم در آماده سازی برای و در طول مسابقات.

این کتاب کاری ادامه داده اند تا با یک ششم بخش است که می رود بیش از ارزیابی – هر دو بازیکن و برنامه. Kus, همانطور که با دیگر بخش هایی از این کتاب می شود کاملا دقیق در هر دو شرایط چه باید ارزیابی شود و چگونه شما می توانید آن را انجام دهید.

همانطور که شما ممکن است متوجه این نقطه این کتاب کاملا لود می شود. این چیزی است که شما را از طریق نسیم در چند ساعت. که گفت:, اگر, نوشتن بسیار مستقیم به خوبی گام. من به طور جدی شک شما به خودتان پیدا کنید خسته شدم هر نقطه در طول راه به عنوان گاهی اوقات می تواند مورد در کتاب مربیگری.

خط پایین این است که مربیگری والیبال با موفقیت یک کتاب فوق العاده. آن تمرکز زیادی در والیبال دارد اما در بسیاری از منابع دانشگاهی نوجوانان و جوانان والیبال نیز هست و بسیاری از مواد را می توان در سراسر هیئت مدیره. اگر من ارائه پیشنهادات به آنچه به عنوان جدید و یا در حال توسعه مربی باید به عنوان خوانده شده, این یکی می تواند درست در بالای لیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.