موفق پیوند شرایط

[ad_1]

برای موفقیت در پیوند به محل بافت هر دو سهام و قلمه گیاهان قرار می گیرد باید در تماس با هر یک از دیگر. هر دو بافت باید زنده نگه داشته شود تا تصميم گرفته است که چند هفته طول می کشد. در حالی که موفقیت آمیز پیوند تنها مستلزم آن است که یک ارتباط نزدیک بین دو بافت, بسیاری از پيوند مفاصل اغلب ضعیف به دلیل بافت های مجزا با گیاهان مانند چوب ممکن است فیوز.

جوانه زدن نیز یک فرایند است که شامل در پیوند جوانه ای از یک گیاه به گیاه دیگر. این روش اغلب استفاده می شود به عنوان یک روش برای پیوند درختان میوه, اما همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از دیگر انواع درختان و گیاهان است. روی پایه مادری و یا سهام کارخانه ممکن است قطع شود در بالای جوانه در جوانه زدن و یا یکی ممکن است صبر کنید تا زمانی که آن است که برخی از جوانه در حال رشد است.

T جوانه زدن یکی دیگر از سبک رایج. با این روش T-شکل شکاف ساخته شده در انبار کارخانه و چاقو خم از یک سمت به سمت در پایین شکاف برای نرم کردن پوست. قلمه چوب انتخاب شده است از جوان و رو به رشد شاخه های. معمولا جوانه در نوک ساقه دور انداخته می شوند و تنها 2-4 جوانه های گرفته شده برای استفاده.

سپس یک بیضی از ساقه اصلی است که قطعه قطعه کردن از جمله جوانه و خورد به T بر روی پایه مادری قبل از آن خشک می تواند. یک پیچ در پیچ از گروه لاستیک یا مواد دیگر است که آن را نگه دارید تا زمانی که مهر و موم شده دارای پیوست جوانه و پایه مادری.

درصد موفقیت جوانه بستگی دارد طبیعی سازگاری سهام و قلمه و مهارت باغبان. آیا می شود جای تعجب نیست اگر اولین تلاش خود را در جوانه زدن ناموفق است. همانطور که با هر چیزی عمل می کند.

کپی رایت © لری Gildea تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.