«دینامیت» به جای «شنای پروانه» سینماها را می‌ترکاند؟

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

البته در کنار این دو فیلم فیلم‌های باقی مانده از اکران اسفند در سینماها باقی خواهند ماند. اما خبری که امروز منتشر شد مبنی بود بر اینکه فیلم «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان و با پخش خانه فیلم آمادگی اکران خود را به جای این دو فیلم سینمایی دارد.

امروز بیشتر اعضای تصمیم‌گیرنده اکران سینماها مانند معاونت نظارت و مدیر نظارت بر پخش، برخی از اعضای شورای صنفی نمایش، برخی از سینماداران و… در جلسه‌ای در سازمان سینمایی در حال تصمیم‌گیری درباره این موضوع مهم هستند و عموماً از پاسخ‌گویی به تماس‌های خبرنگاران خودداری کردند و یا با تماس تنها اشاره کردند که در جلسه‌اند و یا گفته‌اند که هنوز هیچ چیز معلوم نیست.

فیلم سینمایی «خروج» نیز که برای نمایش از ابتدای تیر اعلام آمادگی کرده است احتمال دارد که در کنار این فیلم بتواند وارد چرخه اکران فیلم‌های سینمایی شود. فیلم طلا نیز به عنوان دیگر فیلم اکران آنلاین و سینماماشین نیز گزینه دیگر برای اکران فیلم سینمایی است.

حتی یکی از مدیران سینمایی گفته است که حیات سینما در خطر است و در صورتی که فیلم‌های جدید در سینما اکران نمی‌شوند پیشنهاد اکران فیلم‌های خارجی را داده است.

تا این ساعت خبر رسمی و قطعی برای اکران فیلم‌های فردا اعلام نشده است و باید منتظر بود و دید که مراجع رسمی در این باره چه نظری خواهند داد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *