قانون جاذبه: شما سعادتمند و یا شما قانع?

[ad_1]

چگونه شما را دسته بندی خودتان ؟ آیا شما یک فرد سعادتمند و یا شما قانع? اهمیت آن زمانی که ما در حال بحث در مورد اسرار به ساخت کار قانون جاذبه برای ما.

اولین و مهمترین, بیایید روشن شدن تفاوت بین این دو… سعادتمند در برابر رضایت. در لغت آن را توصیف ‘سعادتمند’ به عنوان در حالت شدید خوشبختی و شادی در حالی که ‘رضایت’ به معنی شاد بودن و راضی است.

در حالی که ما باز بیشتر و بیشتر به اسرار قانون جاذبه را یاد بگیرند و به کار بردن آن در زندگی روزانه ما را سهوا کشف که یکی از مهمترین اسرار به ساخت این قانون جهان کار برای ما این است که سعی کنید به خوشحال باقی می ماند در حالی که ما به طور فعال به دنبال چیزهایی است که ما می خواهیم به آشکار در زندگی ما است. آیا شما واقعا خوشحال شدم… خوش خوشحال و یا فقط قانع?

مطالعات در حال حاضر انجام شده توسط روانشناسان در نقاط مختلف جهان یافت می شود که افرادی که سعادتمند هستند مردها برای رسیدن به موفقیت های بیشتر به عنوان آنها به طور مستمر ساخت مثبت توهم در مورد زندگی و مردم در اطراف آنها. آنها باقی می ماند تمرکز خود را حرفه از کسانی که مثبت توهمات و نمی خواهد استراحت در laurels خود را به عنوان شادی خود را افزایش مییابد طریق بیشتر دستاوردهای. شیشه ای است که هرگز به طور کامل کامل برای آنها و آنها همیشه می خواهند به دنبال بیشتر است. آنها در حال رفتن-اهل عمل و این به آنها می دهد لبه بیش از رضایت.

در مقابل رضایت افرادی که فقط زیادی خوشحال هستند و در سهولت با هر آنچه تا کنون به دست آورد ثابت به مراتب کمتر انگیزه به لرزش چیز در زندگی خود را. پس از همه آنها در حال حاضر خود راضی زمان و پيشرفت آن بی معنی خواهد بود برای تلاش بیشتر. آن است که نیاز به آگاه باشید که قناعت می تواند منجر به خوشنودی است. قانون جاذبه فقط کار نمی کند که راه به دلیل قناعت جان, انگیزه یکی از مهم ارتعاشات شما نیاز به نگه داشتن با شما همیشه.

قانون جاذبه است و نه مورد رضایت است. آن است که در مورد انتظار برای چیزهایی اتفاق می افتد. با خیلی گفته بودن خوش خوشحال بودن است, پر انرژی بر روی خودکار-حالت مثبت فراوانی که برای شما ارسال شده به جهان است که به نوبه خود جذب فراوانی بیشتر به زندگی خود را. که همیشه شکایت بیش از حد فراوانی?

پس چگونه می شما در حال حاضر طبقه بندی وضعیت فعلی شما ؟

همه چیز ما می خواهیم شروع می شود با یک فکر و یا یک توهم… آنهایی که مثبت البته! ما انگیزه آنها را به عمل و تمرکز تمام انرژی ما بر روی آنها. این است که بخش عمده ای از روند تظاهرات در قانون جاذبه است.

“خوشبختی یک سفر است نه یک مقصد.” ~ پدر آلفرد D’souza

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.