با استفاده از قانون جاذبه برای دریافت سابق خود بازگشت – درک عمیق

[ad_1]

بنابراین اجازه دهید بحث در مورد استفاده از قانون جاذبه به فاش سابق خود بازگشت.

من نمی خواهم برای رفتن به مکانیک که چگونه به آن را انجام دهد در این مقاله من می خواهم به جای بحث اگر آن را در واقع ممکن است برای شما برای گرفتن پشت سابق خود را با استفاده از تجلی تکنیک و آنچه در آن است که شما واقعا در جستجوی.

شادی یا سابق خود را?

اگر شما از من بپرسید در صورت ارزش چیزی است که شما واقعا می خواهید در حال حاضر ؟

من تقریبا می تواند تضمین نماید که هر یک از شما با خواندن این مطلب را می گویند که شما می خواهید سابق خود را دوست پسر و یا دوست دختر سابق بازگشت دوباره است. شاید حتی خود زن یا شوهر.

پس چرا شما می خواهید آنها را به عقب دوباره ؟

شما می خواهید آنها را به طوری که شما می توانید خوشحال دوباره!

در ذهن خود فکر می کنید که شما نیاز به پشت سابق خود را خوشحال دوباره.

عمیق کردن آنچه شما در واقع تمایل به شاد بودن شما فقط بر این باورند که شما نیاز به پشت سابق خود را قادر به احساس می کنید که راه دوباره.

در وضعیت فعلی قریب به اتفاق, احساسات, شما احتمالا مبارزه به باور من.

اما این است که همه شما در جستجوی.

راه جهان کار می کند مانند یک آینه آن است که همیشه منعکس کننده را به شما غالب ارتعاشات و اعتقادات.

بنابراین تنها راه شما می توانید سابق خود بازگشت دوباره است با تبدیل شدن مبارک در درون خودتان است. با تبدیل شدن مبارک دوباره بدون آنها.

شما خوشحال بودند قبل از ملاقات آنها پس چرا نمی تواند شما را خوشحال دوباره بدون آنها ؟

رابطه خود را با سابق خود را هرگز کار نخواهد کرد اگر شما با تکیه بر آنها به شما را خوشحال. هیچ ارتباط کار می کنند در این وضعیت است. شما خواهد شد قرار داده و فشار بیش از حد بر شخص دیگر و تنها با فشار آنها را دور دوباره.

چرا شما می خواهید به تکیه بر روی هر کسی یا هر چیزی برای شادی خود را به حال ؟ آن را بیش از حد قدرت در دست افراد دیگر و شرایط خارجی.

بنابراین ترفند این است که به یاد بگیرند که چگونه خوشحال می شود و دوباره تمام بدون سابق خود را پس از آن اگر شما هنوز هم تمایل به شروع کار نسبت به برگشت هم با آنها است.

ممکن است به آشکار سابق خود را به عقب ؟

جواب کوتاه بله است!

اما این که آیا شما یا نه داستان دیگری است.

این به این معنا نیست که قانون جاذبه در تعارض است و تنها در برخی از مواقع و نه دیگران.

بدون آن پایین می آید به شما. این بستگی دارد که در آن شما به رهبری در زندگی است.

اگر شما می خواهید به فاش کردن پشت سابق خود را که بزرگ است, اما شما نیاز به رفتن در یک سفر شخصی به عنوان بخشی از تجلی روند.

برای موفقیت در گرفتن پشت سابق خود را, شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای شاد بودن در درون خودتان است. شما نیاز به حذف باورهای محدود کننده در مورد ارتباط با سابق خود و زندگی به طور کلی.

جهان شما را در این سفر شما با دادن تمام منابع بینش و درک که شما نیاز به یادگیری است. اما شخص شما تبدیل خواهد شد بسیار متفاوت به فرد شما در حال حاضر.

شما خواهد بود خوشحال, سالم و با اعتماد به نفس در زندگی است. شما نمی خواهد با تکیه بر هر کسی یا هر چیزی و آزادی در داخل به دنبال هر چیزی که شما می خواهید در زندگی.

فکر می کنم در مورد چگونه متفاوت چشم انداز خود را در زندگی خواهد بود ؟ شانس هستند شما حتی ممکن است می خواهم به عقب بر گردیم با سابق خود را نمی, شما می تواند بسیار خوبی داشته و بزرگتر شدن آنها.

اگر در این نقطه در سفر شخصی خود را, شما هنوز هم می خواهید به عقب بر گردیم با سابق خود را پس از آن انتخاب خواهد بود مال شما! جهان را به شما بدهد که شما تمایل آن را فقط یک ماده از سازماندهی حوادث در زندگی خود را به شما اجازه می دهد تا دوباره با سابق خود را.

آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *