قانون جاذبه و تجلی رویای خود را شریک عشق

[ad_1]

بسیاری از مردم نوشتن به من و از من بپرسید که چگونه آنها می توانند با استفاده از قانون جاذبه به فاش کردن ایده آل خود را شریک عشق. بسیاری از صدمه شده اند در گذشته روابط و آنها نمی خواهند به از نو خلق کردن همان صدمه دیده بیش از همه دوباره با یک شریک جدید. تا زمانی که من با موفقیت آشکار رویای من شریک زندگی من تا به حال هیچ ایده که وجود دارد یک گام اساسی در تجلی فرایند است که من از دست رفته برای سال.

اساسی ترین گام در مهار قانون جاذبه نامیده می شود بسیاری از چیزها اما امروز من خواستار آن قصد تنظیم. به آشکار خود را شریک زندگی رویای شما برای اولین بار نیاز به نوشتن (بله, شما باید آن را بنویسید) فهرست لباس های شسته شده (یا “فهرست دلخواه”) از کیفیت و ویژگی های است که بهترین توصیف شریک ایده آل شما. در حال حاضر در اینجا گرفتن: شما باید نوشتن چیزهایی که روشن و مشخص است.

آن را خوب است که شامل صفات مانند صداقت و یکپارچگی است. اما همچنین شامل چیزهایی است که بیشتر خاص. برای مثال زمانی که من تجلی رویای من شریک James من لیست خشکشویی شبیه این:

– زرق و برق دار

– 5 پا و 8 اینچ به 5 فوت و 10 اینچ قد بلند (ایده آل برای جفت اسکیت شریک)

ورزشی و سرگرم کننده

– قادر به اسکیت بازی کردن به عنوان به خوبی به عنوان من

– ما نگاه فوق العاده بر روی یخ با هم

– محبت – دوست دارد مقدار زیادی از بغل کردن و بوسیدن

– دوست دارد به ماساژ

– دوست دارد به طبخ (از آنجا که من نمی خواهم به طبخ)

– دستی در اطراف خانه (دوست دارد به ریز ریز کردن چوب)

– برخوردار مراقبت از من

– روحانی

– برخوردار از رشد شخصی

– دوست دارد برای رفتن به کارگاه رشد شخصی

– آیا یوگا با من

– بچه ها را دوست دارد و بزرگ را پدر

– به حرکت در اینجا از آنجا که من نمی خواهم به حرکت می کند

ببینید که چگونه خاص من بود و در بسیاری از? آن زمان من سال برای به دست آوردن بیشتر و بیشتر خاص به عنوان من یاد گرفتم از هر رابطه من درگیر با دولت موقت. و حدس بزنید چه ؟ من همه چیز من خواسته!

در اینجا دیگر چیز شما نیاز به دانستن. هنگامی که شما در حال ایجاد خود لیست خشکشویی و شما نمی توانید تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید آن را ممکن است به شما کمک کند به یاد داشته باشید آنچه که کار نمی کند در روابط گذشته و پس از آن برای درخواست مخالف است. برای مثال اگر گذشته خود را عاشق یک فقیر شنونده درخواست برای یک بیمار شنونده در همسر ایده آل خود را. من نمی خواهم شما را به تمرکز در آنچه که شما نمی خواهید به این دلیل که قانون جاذبه می گوید که آنچه که شما در تمرکز افزایش می یابد. اما تصدیق آنچه که شما نمی خواهید گاهی اوقات می تواند یک سنگ پله به روشنی در مورد آنچه شما فراموش می خواهید.

اشتباه بسیاری از مردم هنگامی که مایلند برای خود و شریک زندگی ایده آل است که بیش از حد مبهم است. دلیل مردم مبهم است که اغلب به دلیل آنها بر این باور نیست از در واقع می تواند به فاش کردن آنچه که آنها واقعا می خواهید. که اتفاق افتاده است به من وقتی که من برای اولین بار تلاش برای آشکار رویای من شریک است. من هر دو مایل پاتیناژ شریک زندگی و شریک عشق اما باور نمی کند من می تواند هر دو در یک فرد است. چرا ؟ زیرا من می دانستم که فقط در مورد هر مرد در اسکیت شکل که می تواند اسکیت جفت و هیچ یک از آنها مناسب است. اما یک شب من بصری “آمار” است که من نیاز به درخواست برای آنچه که من واقعا می خواستم چیزی نیست که من فکر کردم من می تواند.

بنابراین من تغییر لیست من به یکی از شما نگاه کنید به بالا. چندی پس از آن جیمز و من ملاقات کرد. آن شده است یک اتحادیه الهی همیشه پس!

شما می توانید همه چیز شما را برای. شما باید خودتان را می دانید و به منظور به روشنی در مورد آنچه شما می خواهید. سپس حدس بزنید چه ؟ هر ویژگی یا ویژگی هایی که رویای خود را شریک (صداقت, صداقت, شجاعت, استقلال, و غیره.) همچنین باید طنین در درون شما. چرا ؟ به خاطر قانون جاذبه می گوید که “مانند مانند جذب” بنابراین شما نمی توانید کسی را جذب کند با ویژگی های شما لازم نیست.

فقط به تکرار: اولین گام در مهار قانون جاذبه در حال ساخت خود را “فهرست دلخواه” در حد جزئیات خاص که ممکن است. نگران نباشید در مورد چگونه شما می رویم به آشکار رویای خود را شریک. به “چگونه ها” در دامنه ای از جهان است. این جهان یافت می شود ایده آل من شریک که نبود حتی شکل اسکیت باز اما تهاجمی درون خطی اسکیت باز! جیمز در حال حاضر am شگفت انگیز جفت اسکیت باز شکل و ما برنده ملی مدال طلا در اولین رقابت با هم! ببینید که چگونه خلاق جهان می شود ؟

ایجاد لیست خود را و تصحیح آن را به عنوان شما کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودتان. یکی از همکاران من Sandi Sain که sex و ارتباط درمانگر رفت و در 500 خرما قبل از او نهایی او “فهرست دلخواه”! شما می توانید گوش دادن به مصاحبه با Sandi Sain در وبلاگ من بحث های رادیویی نشان می دهد…

هنگامی که شما انجام اولین مرحله در تجلی رویای خود را شریک در آماده باش! دلیل این که شما به زودی دریافت پیام از جهان است که رویای خود را شریک خوبی در او راه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *