قانون جذب فقط سرندیپیتی?

[ad_1]

قانون جذب به سادگی تصادف است ؟ موفق باشید ؟ سرندیپیتی? پس از همه, تصور کنید که شما بوده ام به حفاری برای طلا. شما بوده ام در آن سال و سپس یک روز شما در پیدا کردن عظیم بزرگ قطعه که مجموعه شما را برای زندگی است.

آن را گفت که جهان خود را طول می کشد زمان شیرین بیش از دادن شما را به آنچه شما می خواهید بیشتر از زندگی است. نمی تواند آن را پس از آن که همه کار سخت خود را شروع می شود به پرداخت به سادگی چون شما در آن نگه داشته پشتکار این همه سال ؟ شاید شانس خالص. شما با نام تجاری جدید به طلا حفر و خود را اول صبح شما پیدا کردن این قطعه.

سرندیپیتی? این یک بازی جالب کلمه. این برای اولین بار ابداع شده توسط هوراس والپول در سال های 1754 و می آید از یک افسانه ‘سه شاهزادگان Serendip.’ به عنوان Walpole قرار داده و آن را ‘آنها همیشه اکتشافات تصادف و هوشمندی از چیزهایی که آنها در تلاش است.’ Serendip اتفاقا این نام برای سیلان.

خوب واقعا هیچ. آن را هیچ یک از کسانی که همه چیز. این یک برنامه ریزی و شدید مقاربت با جهان نیست بنابراین برای ‘چیز’ اما برای یک شیوه زندگی شما به خصوص میل. هر کس متفاوت است بنابراین در شیوه زندگی شما تصمیم بر این یکی است که به شما بیشترین لذت و رضایت پول ممکن است بازی یک بخشی در همه. و آن را واقعا یک شیوه زندگی است که شما به دنبال. به سادگی گفت: “من می خواهم یک میلیون دلار یک ماشین جدید و یک عمارت’ نیست خردمندترین از گزینه های. به یاد داشته باشید که نگهداری از این عمارت است. این نوع از مشکلات مرتبط با grand خانه.

شما باید انتخاب کنید شیوه زندگی خود را بسیار با دقت. یکی وجود دارد که به استناد قانون جاذبه برای یک موقعیت خاص در این شرکت که برای او کار کرده است. او می خواهم می خواستم این پست را برای سال و زمانی که او شنیده ام در مورد قانون جاذبه او انداخت خود را از صمیم قلب به مطالعه آن. ممکنه چند هفته بعد موقعیت خود شد. متاسفانه در آن او می خواهم به جای رفته اما تمایل خود را برای ارتقاء به حال تبدیل به یک راه زندگی را به او.

بنابراین دقت اعمال باید در انتخاب شیوه زندگی خود را. پس از درست و عاقلانه نظر شما در نهایت تصمیم بر اهداف خود است. شما نگه داشتن این چشم انداز قبل از اینکه شما در همه زمان ها اما اجازه رفتن. شما خواسته ایم جهان برای تامین خواسته های خود را در حال حاضر فقط اجازه دهید جهان کار خود را انجام دهید. شما نمی نشستن تصور جهان نشسته در سراسر جدول از شما و می گویند; ‘در حال حاضر در اینجا نگاه کنید, جهان, من به شما گفته ام آنچه من می خواهم. من از شما انتظار ارائه ظهر در دو هفته زمان و این روشی است که شما در مورد آن بروید.’ شما پیدا کنید که جهان است و نه عاقل تر از شما, و آن را تحویل خود ، شما کودک است. جهان پدر است.

یکی از سخت ترین جنبه های این قانون است که رهایی خود از چمدان شما را حمل به اطراف این همه سال. شما ممکن است تا به حال ناخوشایند دوران کودکی که در آن هیچ کس تا کنون به شما هر گونه تشویق شد اما به مراتب بیشتر احتمال دارد به تماس با شما ادم سفیه و احمق. این حفر شد به سر خود را در روز و روز را و آن را بسیار دشوار است به دست کشیدن این خاطرات ناگوار به دور از شما. این باید انجام شود, اما, و یا دیگری شما در برخورد با قانون کسر.

شما باید به حال برخی از موفقیت در زندگی خود را با این حال ، تمرکز بر روی این. به یاد داشته باشید که چگونه شما احساس زمانی که شما داده شد که ارتقاء زمانی که شما نمره هدف برد که برای یک بار کسی را کف زدن شما بر روی شانه و می گویند به خوبی انجام می شود.’ تمرکز در این لحظات و اجازه دهید بقیه دارید بروید.

آسان به می گویند, اما آنها فقط از کلمات و واژه ها را بال برای پرواز به دور از شما و همچنین نسبت به شما

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.