قانون جاذبه برای نوجوانان

[ad_1]

چرا مقاله های ویژه در مورد نوجوانان و کالاها?

از من خواسته شده که توسط چندین مردمی برای نوشتن یک مقاله در مورد قانون جاذبه (LoA) و نوجوانان به دلیل نوجوانان متفاوت است. واقعا ؟ بله آنها متفاوت است. آنها را در راه شما ممکن است فکر می کنم. اولین بار, نوجوانان, در بیشتر قسمت ها هنوز هم یادگیری در مورد خود و جهان خود را به طوری که آنها کمتر به احتمال زیاد به رد فلسفه و یا ایده از قبیل کالاها بدون بررسی آن است. قرار داده راه دیگر نوجوانان کمتر مجموعه ای در راه خود را از کسانی که 30 40 یا 50 و در نتیجه کمتر انرژی بد عادت به از یاد بردن.

اما این مقاله این است که به همان اندازه برای کسانی که با نوجوانان در خانه, به عنوان آن را برای نوجوانان خود را. شما ببینید کسانی که با نوجوانان یک مسئولیت ویژه ای است که گاهی اوقات نادیده گرفته – مسئولیت در تراز با منبع و خدمت به عنوان مثال. نوجوانان اغلب به دنبال الهام بخش (و نه انگیزه) برای هدایت آنها و در میان چیزهای دیگر با توجه به نقش مدل های اطراف آنها را.

برای کسانی که با نوجوانان

هر کس باید آرزوی به ماندن در تراز با منبع (اغلب به اشاره به عنوان محور و یا در تماس با یک داخلی خود) اما برای کسانی که با نوجوانان این است که به ویژه مهم است. اگر چه آنها ممکن است به نظر می رسد نمی توان, توجه, نوجوانان, سازمان دیده بان جهان خود را (شما در این مورد) از نزدیک و اغلب فرم خود بنیادی الگوهای از آنچه آنها را ببینید و بشنوید. اگر شما در حال منفی و سرزنش همه چیز را بر نیروهای خارجی آنها نمی تواند شما را تحت تاثیر قرار کلمات خوب در مورد داشتن یک چشم انداز مثبت و خالق واقعیت خود را. انگیزه کلمات سقوط به شدت به زمین در هنگام صحبت با یک uninspired معلم. اما الهام گرفته از اقدامات از محل تراز خواهد شد و تصور خواهد کرد که در خدمت نوجوان خود را برای یک عمر. شما لازم نیست که کامل باشد اما شما باید سازگار و در تراز با کسی که شما واقعا هستند.

برای نوجوانان

شما در یک موقعیت قدرتمند به عنوان شما می توانید جهان را با وضوح بیشتری نسبت به کسانی که مسن تر هستند و ممکن است کاهش یافته است به فقیر پر انرژی الگوهای. اعتماد به خودتان اعتماد به احساسات خود اعتماد جهان است. زندگی سخت نیست – زندگی ساخته شده است که مقاومت ما ارائه می دهیم. زمانی که من در حال رشد بود در دهه 1960 بزرگسالان برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در گل کودکانی که مایل بودند گفت: “آن را آسان مرد” و “فقط رفتن با جریان.”

من آموخته ام که در قدرت بود با کسانی که روشنفکر افراد جوان و “رفتن با جریان” بود بیان برای مقاومت در برابر جهان و لذت بردن از سوار شدن. در واقع من شادی کلیدی برای تجلی هر چیزی و همه چیز مورد نظر شما. شما در یک نقطه در زندگی خود را که در آن شما به اندازه کافی بالغ به فرم نظرات خود را اما هنوز هم جوان به اندازه کافی به کور به قدرت شگفت انگیز از شادی. گوش دادن به کسانی که حس را به شما اما گوش دادن بسیار سخت تر برای کسانی که قلب خود را می خوانم حتی اگر کلمات خود را به نظر می رسد عجیب و غریب. که آواز می شنوید در قلب شما است که خود را به سیستم هدایت و آن این است که هر دو قدرتمند تر و دقیق تر از خود و تفکر منطقی.

در نهایت زمانی که شما احساس خشم و غم و اندوه یا ترس می دانم که خود سیستم هدایت است که به شما گفتن که شما در حال از هم ترازی با کسی که شما واقعا هستند. را یک نفس و مرکز خود را. به یاد داشته باشید که شما واقعا و به یاد بیاورید که شما واقعیت خود را ایجاد کنید. و سپس تغییر مسیر و افکار خود را به دور از هر چه باعث شد شما را به سقوط از هم ترازی. آیا فشار در برابر آن قرار داده و آن را از ذهن خود و تمرکز بر روی یک فکر در-هر فکر-که به ارمغان می آورد لبخند به چهره خود را و شادی را به قلب خود را. در صورتی که برای تلفن های موبایل احمقانه به اندازه کافی به شما لبخند و سپس شما آن را دریافت کند و به این ترتیب خود درونی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *