دستگیری سارقان مسلح طلافروشی بناب

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

حسین عبدی اظهار داشت: در پی سرقت از یک مغازه طلافروشی در شهرستان “بناب” در اواخر شهریور ماه امسال، دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سرقت از طلافروشی شهرستان بناب یکی از پیچیده‌ترین سرقت‌ها بوده و هیچ سرنخی در دست نبود، افزود: ماموران پلیس آگاهی استان و انتظامی این شهرستان با تلاش شبانه‌روزی و اشرافیت اطلاعاتی، بررسی‌های میدانی، اقدامات تخصصی و روش‌های علمی سه سارق را به همراه یک مالخر شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

ارشدترین مقام انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسی از مخفی‌گاه سارقان یک قبضه کلاش، مقادیری طلاجات مسروقه، 30 هزار دلار و یک دستگاه خودرو و سند یک واحد آپارتمان که از فروش طلاجات مسروقه خریداری شده بود، کشف و توقیف شد.

سردار عبدی با بیان اینکه مشارکت شهروندان و توجه به هشدارهای پلیسی در کاهش جرائم و به خصوص پیشگیری از سرقت موثر است، گفت: با توجه به اینکه سارقان علت سرقت از این مغازه را نداشتن تجهیزات ایمنی مناسب آن اعلام کردند از اصناف به ویژه طلافروشان درخواست داریم که مغازه‌های خود را به تجهیزات ایمنی مجهز و به توصیه‌های پلیسی توجه کنند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، تاکید کرد: در حال حاضر با اقدامات پلیس، دستگاه قضایی، نهادهای امنیتی و همکاری مردم امنیت خوبی در استان برقرار بوده و پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت و آسایش شهروندان مصمم و جدی است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *