تردد خودروهای غیربومی در گلستان ممنوع است

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

هادی حق شناس اظهارکرد: تردد خودروهای بومی در شهرهای قرمز از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح روز بعد ممنوع خواهد بود.

استاندار گلستان با اشاره به محدویت های تردد گفت: از روز شنبه اول آذر به مدت دو هفته تردد تمامی خودروهای غیربومی در استان ممنوع است و در هر ۲۴ ساعت این خودروها مشمول جریمه خواهند شد.

وی افزود: نیروی انتظامی با استفاده از دوربین های کنترل ترافیک نظارت بر اجرای این مصوبه را از روز اول آذر به مدت دو هفته بر عهده خواهد داشت و خودروهای خاطی جریمه خواهند شد.

استاندار گلستان یادآور شد: خودروهای غیربومی در شهرهای قرمز حق ورود و تردد در محدوده شهری شهری را نخواهند داشت.

حق شناس خاطرنشان کرد: مشاغل تمام گروه های شغلی به جز گروه اول که شامل فعالیت های ضروری و تامین کننده مایحتاج روزمره زندگی مردم هستند در شهرهای قرمز ممنوع است و با کسانی که مصوبه ستاد ملی کرونا را رعایت نکنند برخورد قانونی خواهد شد.

وی گفت: باید همانگونه که در در ماه های گذشته مردم استان همکاری ارزشمندی را در مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام شدند, تعامل و رعایت شیوه نامه های بهداشتی ادامه داشته باشد و با جلوگیری از ترددهای غیرضروری به انقطاع شیوع ویروس کرونا کمک کنند تا شاهد تسریع در کنترل این بیماری باشیم.

لازم به ذکر است بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا مقابله با کرونا از یکم آذر به مدت دو هفته محدودیت های ترافیکی و شغلی به منظور کاهش شیوع این ویروس در سراسر کشور و خصوصاً شهرهای قرمز اعمال خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *