دستگیری سارق مسافرنما که طعمه‌ها را مسموم می‌کرد

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

چندی قبل پرونده‌ای توسط دادسرای ناحیه ۱۰ تهران به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد که شاکی در آن عنوان کرده بود: مرد جوانی را در غرب استان تهران به مقصد تهران به عنوان مسافر دربستی سوار خودروام کردم، در میان راه مرد جوان به بهانه خریدن آب‌میوه درخواست کرد تا جلوی مغازه‌ای توقف کنم.

وی افزود: مرد جوان سپس از خودرو پیاده و آبمیوه‌ای نیز برای من خرید، پس از خوردن آن احساس خواب کرده و به آرامی در کنار جاده توقف کردم و دیگر هیچ چیز به یاد ندارم تا اینکه چشمانم را داخل بیمارستان باز کردم، پس از به هوش آمدن، متوجه شدم مسافر فریبکار با آب‌میوه مسموم مرا بیهوش کرده و پول و وسایل با ارزشم را ربوده است.

در حین تحقیقات پلیسی، رانندگان دیگری نیز به پایگاه پنجم این پلیس مراجعه و با اعلام اظهارات مشابه خواستار شناسایی متهم شدند، تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه مأموران سرکلانتری پنجم مرد جوانی را به اتهام تهدید در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار دادند که در بررسی بیشتر تعدادی مدارک هویتی از وی کشف کرده بودند.

صاحبان مدارک هویتی به پایگاه پنجم پلیس آگاهی دعوت شده و متهم را سارق مسافرنما معرفی کردند همچنین در رصدهای اطلاعاتی هویت واقعی متهم شناسایی و مشخص شد وی سابقه‌دار بوده و پیش‌تر سه بار به جرم سرقت روانه زندان شده است.

سرهنگ خیراله دولت‌خواه؛ رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت: متهم علاوه بر زورگیری به بیهوش کردن سریالی رانندگان خودروهای سواری و سرقت اموالشان اعتراف کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم توسط بازپرس پرونده صادر شده و رانندگانی که در یک سال گذشته به این شیوه اموالشان سرقت شده، می‌توانند به دادسرای ناحیه ۱۰ تهران یا پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران واقع در خیابان آزادی، ابتدای بزرگراه یادگار امام، خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *