قانون بارداری – قانون جاذبه

[ad_1]

آنچه را که قانون از بارداری? آن را یکی دیگر از اعتیاد به مواد مخدره اصطلاح مورد استفاده توسط انگیزشی گورو خود را برای فروش دوره و یا فقط یکی دیگر از علمی پدیده ؟

قانون بارداری یک فرایند طبیعی از جهان است. یک زمان وجود دارد برای همه چیز و یک فصل برای هر تغییرات در زیر آفتاب. یک نوزاد 9 ماه طول می کشد برای رسیدن به ترم. بارور شده تخم مرغ در حدود 21 روز به تخم. الماس را سنین به فرم و…. سعی کنید برش های کوتاه این روند و شما یک زودرس / نوزاد مرده و یا پایین تر از محصول است.

یک کشاورز نیاز به صبر و دانستن زمان مناسب برای برداشت اگر او می خواهد برداشت بخشنده با کیفیت تولید کند. یک خلبان نیاز به صبر برای ترخیص از برج کنترل قبل از او می تواند امن و فرود موفقیت آمیز. من می تواند برای همیشه, اما من فکر می کنم شما می دانید منظورم چیست. زمان بندی بسیار مهم در هر فعالیت ما انجام روزانه. آیا این اشتباه در زمان و شما خود را خراب کردن همه چیز شما ایجاد شد.

قانون بارداری یک عنصر مهم به رعایت و تمرین در رابطه با قانون جاذبه است. انتظار نداریم که به درو نتیجه خود را یک شبه یا میانبر روند. انجام این کار ممکن است به معنی بازگشت سریعتر اما نتیجه این است که همیشه به خطر بیافتد. دستیابی به ثروت نیز نیاز به یک دوره بارداری. زمان وابسته است ما مهارت و دانش سطح آگاهی و تمایل به تمرکز و مهمتر از همه ایمان ما. آماده ما drenches وقتی که ما از خدا می خواهیم به صورت باران است. ایمان بدون عمل مرده است. ما باید در باور ما. وجود دارد بدون نیاز به عجله و باید وجود داشته باشد هر گونه تاخیر غیر ضروری است یا نه. صبور مداوم و به طور مداوم ارتقاء خودمان. تعریف قانون از بارداری و قانون شما را با خواسته های قلبی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *