استفاده ۴۰ Pro+ Huawei Mate از حافظه فوق سریع ساخت هوآوی

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

در این دو مدل، حافظه‌ی فلشی استفاده شده که لوگوی HiSilicon را روی خود دارد؛ موضوعی که نشان می‌دهد این حافظه توسط یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی خود هواوی تولید شده است. نتایجی که پس از انجام بررسی‌ها روی ماژول فلش ۱.۰ Huawei SFS به دست آمده بیان‌گر موضوعی جالب است. بر اساس این نتایج می‌توان گفت سرعت انجام عملیات در ماژول حافظه‌ی جدید هواوی نسبت به حافظه‌ی فلش UFS ۳.۱، تقریبا دو برابر است؛ بنابراین سرعت نوشتن ترتیبی آن ۱۲۸۰ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن تصادفی آن ۵۴۸ مگابایت بر ثانیه است. برای مقایسه لازم است بدانید که این اعداد برای حافظه‌ی ۳.۱ UFS فعلی به ترتیب ۷۰۰ مگابایت بر ثانیه و چیزی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ مگابایت بر ثانیه هستند.

شرکت هواوی در مراسم رسمی معرفی این گوشی‌ها به این موضوع که استفاده از فلش درایو‌های ساخت خود را در گوشی‌های هوشمند آغاز کرده، اشاره‌ای نکرد. اما در هر حال، استفاده از این چیپ‌های حافظه در گوشی‌های جدید هواوی، بار دیگر ثابت می‌کنند که این شرکت به طور پیوسته در حال اجرای سیاست تکمیل زنجیره تامین قطعات به صورت داخلی است تا وابستگی به شرکت‌های دیگر به حداقل برسد.

هواوی اخیرا سری گوشی موبایل Huawei Mate ۴۰ را در چین عرضه کرده است. این سری چهار عضو رسمی دارد؛ از سری گوشی موبایل Huawei Mate ۴۰ مدل‌های Mate ۴۰، Mate ۴۰ Pro و Mate ۴۰ Pro+ به بازار عرضه شده‌اند و مدل Huawei Mate ۴۰ RS Porsche Design هنوز به صورت عمومی در دسترس قرار نگرفته است.

این محصولات پس از عرضه در بازار چین، مدت زمان زیادی در قفسه‌ی فروشگاه‌ها باقی نماندند. سایت JD.com در اولین روز فروش سری محصولات ۴۰ Huawei Mate خود، تنها پس از گذشت ۱۱ ثانیه از فعال شدن فروش، تمام موجودی‌اش فروش رفت. دقت داشته باشید که سایت JD.com یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فروش محصولات هواوی است. اطلاعات موجود از JD.com نشان می‌دهند که در حال حاضر، سری گوشی‌های Huawei Mate ۴۰ محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند موجود در این پلتفرم هستند.

شایان توجه است که فروش جهانی گوشی پرچم‌دار هواوی Mate ۴۰ که مجهز به اولین پردازنده ۵ نانومتری مجهز به فناوری ۵G دنیا است به زودی در عرصه بین‌المللی آغاز خواهد شد. این گوشی توانسته بهترین عملکرد پردازنده در گوشی‌های اندرویدی و همچنین بهترین عملکرد دوربین در بین تمام گوشی‌های هوشمند را از آن خود کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *