می گویند من دروغ می گویم /بخدا من کسی نیستم

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری سابق کشورمان اولین بار در سال ۸۴ عزم پاستور کرد. او در ۱۶ خرداد سال ۸۴ و چند روز مانده به انتخابات، در اظهاراتی تبلیغاتی گفت: من دولت عدالت محور تشکیل خواهم داد.

این کاندیدای نهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم بجنورد با بیان اینکه بدون اجرای عدالت، امکان پیشرفت حقیقی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: عده‌ای می‌گویند اجازه دهید اول دولت را بسازیم و سپس عدالت را اجرا کنیم، ‌در حالیکه دولت باید بر پایه‌ی عدالت ساخته شود

بنا به روایت ایسنا، وی سود بالای بانکی در کشور را از مهمترین علل فقر و تبعیض دانست و افزود: سود بالای بانکی عامل ایجاد اختلاف طبقاتی و تمرکز فرصت‌ها در اختیار عده‌ای خاص است، چون بانک‌های ما به سرمایه‌داری بزرگ در مقابل مردم تبدیل شده‌اند.

می گویند احمدی نژاد دروغ می گوید اما…
محمود احمدی‌نژاد، چهار سال بعد در ۱۹ خرداد سال ۸۸ در دومین حضورش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: می‌گویند احمدی‌نژاد دروغ می‌گوید، ما می‌دانیم که دروغگو خائن است و خائن نیز ترسو است. از شما می‌پرسم که در این چهار سال آیا در رفتار، کلام و عمل این خادم و فرزند کوچک خود چیزی از ترس دیده‌اید؟ اگر قرار بود ما بترسیم باید از آمریکا و جبهه‌ی متحد آن‌ها و جبهه‌ی نفاق می‌ترسیدیم.

احمدی‌نژاد گفت: عده‌ای می‌گویند چرا اسم برخی‌ها را برده‌اید؛ این باعث شده که آبروی انقلاب در خطر بیفتد در صورتی که ما معتقدیم انقلاب با مجازات متجاوزان به بیت‌المال تقویت خواهد شد.

این کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: عده‌ای می‌گویند شما آبروی انقلاب را در خطر انداخته‌اید. آیا وقتی که در قسمتی از کشور ده‌ها هزار خانوار در کپر زندگی می‌کنند، آیا آبروی نظام به خطر نمی‌افتد؟ اما وقتی فقط اسم چند نفر که خودشان را مالک کشور می‌دانند برده می‌شود کشور به خطر می‌افتد؟

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: شما مردم می‌بینید که سه ماه است که از صدها بلندگو و چندین حنجره زشت‌ترین تهمت‌ها،‌ بدترین تهمت‌ها و افتراءها به این خادم کوچک شما روانه کرده‌اند. من می‌خواهم بگویم به خدا احمدی‌نژاد کسی نیست، خاک پای ملت است، قطره‌ای از اقیانوس ملت است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *