رهبر انقلاب، انگشتر خود را به افشین علا هدیه دادند/ عکس

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

افشین علا از تقریظ رهبر انقلاب بر سروده جدیدش با عنوان «منظومه قاسم سلیمانی» خبر داد.

این شاعر نوشت: «تابستان امسال پس از سفری به کرمان و زیارت مزار شهید قاسم سلیمانی، تصمیم گرفتم منظومه‌ای در وصف آن سردار والامقام بسرایم.

به لطف خدا پس از روزهای متمادی توانستم این منظومه را که در قالب مثنوی است، با بیش از ۲۰۰ بیت به پایان برسانم.

خوشبختانه چندی پیش، این اثر به استحضار رهبر فرزانه انقلاب رسید و با استقبال ایشان روبرو شد. این‌بار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن ارسال پیامی محبت آمیز، انگشتر خود را نیز به این فرزند کوچک‌شان اهدا کردند، هدیه‌ای که از تمام مواهب مادی برایم عزیزتر است.

ان‌شاءالله این منظومه، همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار، توسط بنیاد حاج قاسم سلیمانی در قالب کتابی نفیس منتشر خواهد شد. من هم قصد داشتم این خبر را همزمان با سالگرد شهید منتشر کنم. اما با شکست خفت‌بار ترامپ، قاتل بی‌آبروی آن سردار دلاور، چنان به وجد آمدم که تصمیم گرفتم به نشانه شادی و شکر، هم اکنون این مطلب را به اطلاع عزیزان برسانم.

امید است که این اثر ناقابل، چشم روشنی کوچکی باشد برای تسلی دل خانواده سرافراز حاج قاسم و همه عاشقان آن شهید عزیز که نامش تا ابد زبانزد آزادگان و جوانمردان عالم خواهد بود.»

متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی بدین شرح است:
«بسمه تعالی
رسا و شیوا و خوش لفظ و معنا سروده شده است. منظومه ماندگاری خواهد شد ان‌شاء الله. این قریحه و این توفیق را به آقای افشین علا تبریک می‌گویم.»

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *