بایدن وب‌سایت «انتقال قدرت» را راه اندازی کرد

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

خبرگزاری اسپوتنیک نوشت: ستاد انتخاباتی جو بایدن وب‌سایت را با هدف آماده سازی برای انتقال قدرت از دونالد ترامپ رئیس‌جمهور فعلی آمریکا، با وجود این که هنوز آرای لازم ۲۷۰ رای را کسب نکرده و نتیجه انتخابات معلوم نیست، راه اندازی کرد.

این سایت «انتقال بایدن-هریس» شامل یک پیام و یک عکس از بایدن در پس زمینه آبی است.

در پیام این سایت آمده است: «مردم آمریکا تعیین خواهند کرد چه کسی به عنوان رئیس‌جمهوری بعدی آمریکا خدمت خواهد کرد. آرای چندین ایالت در سراسر کشور هنوز در حال شمارش هستند. بحران‌های پیش روی کشور شدیدند (از یک بیماری همه‌گیر گرفته تا رکود اقتصادی، از تغییرات اقلیمی گرفته تا بی‌عدالتی نژادی) و تیم انتقال قدرت، آماده‌سازی را با نهایت سرعت ادامه خواهد داد تا دولت بایدن-هریس بتواند از همان روز آستین همت بالا بزند».

پیش از این، سی‌ان‌ان گزارش داده بود که حداقل ۱۵۰ نفر از جمله مقامات ارشد دولت دونالد ترامپ در تهیه انتقال قدرت به جو بایدن در صورت پیروزی در انتخابات نقش دارند.

آرای چندین ایالت در سراسر آمریکا هنوز در حال شمارش هستند. ترامپ چهارشنبه شب پیروزی خود را اعلام کرد و دموکرات‌ها را به تلاش برای «سرقت انتخابات» متهم کرد. ستاد رئیس‌جمهور فعلی آمریکا قصد دارد بازشماری آرا را مطالبه کند. در عین حال، طبق محاسبات کانال‌های تلویزیونی برجسته آمریکایی، بایدن برای پیروی نهایی که به کسب شش رای نیاز دارد، پیشتاز است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *