امیدوارم ترامپ دوباره رئیس‌جمهور آمریکا شود تا تحریم‌ها باقی بمانند!

[ad_1]

این در حالی است که تحریم‌ها فشاری زیادی به اقتصاد و مردم وارد کرده است

آفتاب‌‌نیوز :

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم برگزاری جلسات حضوری شورای اداری بدلیل شیوع کرونا اظهار کرد: متاسفانه در چند روز اخیر مردم کمی از رعایت پروتکل‌های بهداشتی فاصله گرفته‌ و این امر باعث تشدید آمار ابتلا به کرونا در شهرستان و استان شده که بسیار نگران کننده می‌باشد.

وی ضمن اشاره به اینکه، گام اول انقلاب اسلامی را در چهل سال اخیر پشت سر گذاشته‌ایم، گفت: در حال حاضر یکسال از گام دوم انقلاب در حال گذار است و مجلس یازدهم به عنوان اولین مجلس در گام دوم انقلاب، عمدتا از عناصر پرشور نسل سوم انقلاب شکل گرفته است.

منتخب شهرستان شاهین شهر و میمه بیان کرد: این مجلس مصمم است که بتواند گام‌های اساسی برای مردم و بر اساس نیازهایروز جامعه بردارد از جمله در جهت راهکارهایی برای جهش تولید و امر مسکن، چرا که در حال حاضر یکی از دغدغه‌های اصلی مردم موضوع مسکن است.

وی اظهار امیدواری کرد که ریاست جمهوری آمریکا برای بار دوم به این مقام انتخاب شود چرا که وجود وی و تحریم هایی که به واسطه ترامپ بر کشور ما تحمیل شده باعث ایجاد فرصتی برای خودکفایی و رشد بیشتر در کشور گردیده، شاید تحریم‌ها را ظالمانه ببینیم ولی باعث ایجاد فرصت شکوفایی در کشور می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گاهی تغییر روش، فرصت ایجاد می‌کند. ما باید از لاک احتیاط بیرون آمده وابتکار عمل را به دست بگیریم و بدین صورت می‌توانیم کشور را نجات دهیم ما باید اراده کنیم و تصمیم بگیریم که زیر بار ظلم نرویم، تا بتوانیم روی پای خود بایستیم. در این راه همه اعم از مسوولین و سردمداران نظام و مردم عادی جامعه، مسوول هستیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *