حمله محمود احمدی نژاد به سیدمحمد خاتمی

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، سال ۸۴ و طی دو مرحله در تاریخ ۲۷ خرداد و ۳ تیر همان سال برگزار شد و در جریان آن محمود احمدی‌نژاد به عنوان ششمین رئیس جمهور ایران انتخاب شد.

محمود احمدی نژاد که آن سال ها جایگاه شهرداری تهران را در اختیار داشت در اظهاراتش به سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت حمله کرده و انتقادات زیادی به او وارد کرده بود. او در ۹ اردیبهشت سال ۸۴ و در فاصله یک ماهه تا انتخابات ریاست جمهوری گفته بود: مطلع شدم که رئیس محترم دستگاه‌های اجرایی بالاخره یک بار در ترافیک تهران معطل شدند و از نزدیک آن را لمس کردند، از این جهت خوشحال و از سوی دیگر متأسف هستم. خوشحال از اینکه بالاخره یک بار از میان مردم عبور و در پایان دوره‌ هشت ساله بخشی از مشکلات مردم را لمس کردند و متأسف از اینکه بسیار دیر و در پایان دوره‌ی مأموریت با معضل ترافیک آشنا شدند.

احمدی‌نژاد که آن سال با ژست های پوپولیستی در تبلیغات انتخاباتی حضور می یافت، ادامه می هد: البته احتمال می‌دهم که رییس جمهور این بار از مسیر ویژه و با اسکورت حرکت نکرده و همین امر باعث شده که بخشی از مشکلات مردم را لمس کند. شاید به جای اینکه از پاستور به دانشگاه تهران بروند، از کاخ سعدآباد حرکت کرده‌اند و این مسیر طولانی وی را دچار مشکل کرده است و فکر می‌کنم اگر دفتر ایشان در پاستور باقی می‌ماند شاید زودتر با مشکلات مردم آشنا می‌شدند چرا که در سعدآباد انسان دیرتر واقعیت‌های زندگی مردم را می‌بیند.

احمدی‌نژاد ادامه داده است: البته علت تشدید هجوم به مدیریت شهری را این روزها خوب متوجه‌ایم، درد پاسخ به این مسائل نبوده و الان هم نیست، اما اینها را بی‌ارتباط با موضوع کلاه نمی‌دانیم، همان کلاهی که ایشان مطرح کردند و البته ساحت ملت ما پاک‌تر و بزرگتر از آن است که سر کسی کلاه بگذارد و صحنه‌ی کشور نشان می‌دهد در این هشت سال سر چه کسانی کلاه رفته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *