بدون معطلی از خانه یا محل کار با بهترین پزشکان گفتگو کنید

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

حتی اگر شما بخواهید به مطب پزشک مراجعه کنید در بهترین حالت باید حداقل ۲ تا ۳ ساعت زمان به آن اختصاص دهید، در حالیکه با خدمات تله مدیسن یا سرویس‌های مشاوره از راه دور پزشکی به‌راحتی می‌توانید با پزشکان متخصص درباره بیماری‌های خود مشورت کنید. خوشبختانه این سرویس در ایران توسط استارت‌آپ مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا از سال ۱۳۹۵ راه‌اندازی شده است و تا به امروز بیش از یک میلیون مشاوره موفق توسط ۴۵۰ پزشک فوق تخصص و متخصص در بیش از ۴۴ رشته پزشکی و روانشناسی انجام شده است.

دریافت مشاوره آنلاین پزشکی

تله مدیسن برای ارتقاء سلامت عمومی آمد

با افزایش ضریب نفوذ اینترنت در دنیا، حوزه پزشکی برای ارتقاء خدمات درمان خود به سراغ شیوه‌ای مدرن برای ارائه مراقبت‌های پزشکی رفت. سیستم‌های نرم افزاری پیشرفته‌ای ساخته شد و افراد بدون مراجعه حضوری به مطب پزشک یا مراکز درمانی توانستند با اتصال به اینترنت با بهترین پزشکان از راه دور ارتباط برقرار کنند.

گرچه تله مدیسن در ایران با اندکی تاخیر رواج پیدا کرد، اما در حال حاضر سرویس‌های مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی خوبی وجود دارند که دکتر ساینا با داشتن بیش از ۴۵۰ پزشک متخصص و فوق تخصص در ۴۴ رشته پزشکی و روانشناسی در رتبه اول سرویس‌های مشاوره پزشکی در ایران قرار دارد.

شما بدون نیاز به خروج از منزل، گرفتن مرخصی از محل کار یا قرار گرفتن در لیست انتظار دریافت نوبت، می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با پزشکان گفتگو کنید. در این حالت نگران ابتلا به کرونا، آنفلونزا یا هر بیماری ویروسی دیگر در مراکز درمانی و مطب پزشکان نخواهید بود و به موقع درباره وضعیت سلامت خود با پزشکان گفتگو می‌کنید.

دریافت مشاوره آنلاین کرونا

وقتی جغرافیا، پول و زمان کنار می‌رود

با حضور سرویس‌های مانند دکتر ساینا مهم نیست شما در غربی‌ترین روستای ایران زندگی می‌کنید یا در قلب پایتخت حضور دارید. برای سفر به جنگل رفته‌اید یا همین حالا از محل کارتان نیاز به مشاوره فوری پزشکی دارید. با اتصال به اینترنت و مراجعه به سایت دکتر ساینا می‌توانید با پزشکان متخصص و فوق تخصص تراز اول کشور به صورت تلفنی یا آنلاین مشورت کنید.

دیگر لازم نیست هزینه ایاب و ذهاب بدهید یا مبالغ زیادی بابت ویزیت پزشک پرداخت کنید. همه مردم ایران با هر سطح اقتصادی و معیشتی در هر جغرافیایی که حضور دارند، می‌توانند از خدمات مشاوره پزشکی دکتر ساینا به صورت ۲۴ ساعتی استفاده کنند.

بهترین پزشکان ایران در دکتر ساینا حضور دارند

تله مدیسن زمانی ارزشمند است که پزشکان متخصص و با تجربه در آن حضور داشته باشند. سامانه مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا به صورت کاملاً تخصصی، کمیته ویژه پزشکی در هسته اصلی خود دارد که انتخاب و تایید صلاحیت حضور پزشکان در این سامانه توسط این گروه ارزیابی و تایید می‌شود.

بدون معطلی از خانه یا محل کار با بهترین پزشکان گفتگو کنید

این کمیته، فعالیت پزشکان حاضر در این سامانه را به صورت دوره‌ای و سیستمی بررسی و پایش می‌کند. رضایت کاربران پس از دریافت مشاوره در این سامانه به قدری مهم است که چنانچه از مشاوره پزشکی رضایت نداشته باشند، وجه پرداختی ۱۰۰% بازگشت داده می‌شود.

همچنین در صورت برشوز هرگونه مشکلی کارشناسان پشتیبانی دکتر ساینا به صورت ۲۴ ساعتی در کنار شما هستند و راهنمایی‌های لازم را به شما می‌کنند. با نصب اپلیکشن دکتر ساینا یا مراجعه به سایت دکتر ساینا همین امروز وضعیت سلامت خود را بررسی کنید.

دریافت مشاوره آنلاین پزشکی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *