حمایت ۳۰۰ مقام سابق امنیت ملی آمریکا از بایدن

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره، 291 مقام سابق امنیت ملی آمریکا به جمع 489 مقام امنیتی پیوسته اند که پیش از این نامه حمایت از جو بایدن را امضا کرده اند.

بر اساس این گزارش از جمله امضاکنندگان این نامه می توان به آنیتا فریدت مقام باسابقه وزارت خارجه آمریکا اشاره کرد که فعالیت خود را در دولت ریگان آغاز کرد و در دولت اوباما در خصوص کنترل تسلیحات فعالیت کرد و تا سال 2019 میلادی نیز در دولت ترامپ فعالیت داشت.

سرهنگ بازنشسته آلفرد راسکون نیز از امضاکنندگان این نامه است که در سال 2000 به خاطر اقداماتش در جنگ ویتنام مدال شجاعت و افتخار دریافت کرد.

راسکون در این باره گفت: ملت ما اکنون در بحران قرار دارد. در دوران بحران کسانی که به این کشور خدمت کرده اند، بار دیگر احساس وظیفه می کنند. تنها در 10 ماه نخست از آغاز شیوع ویروس کرونا، ما سه برابر بیشتر از دو دهه مداخله نظامی آمریکا در ویتنام، تلفات داشتیم. این آمارها رو به افزایش است و هیچ طرح مشخصی برای مقابله با این بحران وجود ندارد.

وی افزود: جو بایدن عزم و اراده و شخصیت لازم برای متحد کردن مجدد این ملت را دارد بنابر این با قاطعیت از وی حمایت می کنیم.

جیمز ماتیس وزیر دفاع سابق آمریکا نیز که از هیچ نامزدی حمایت نکرده است، سرانجام سکوتش را در تابستان شکست و ضمن انتقاد از ترامپ گفت: ترامپ نخستین رئیس جمهور در زمان حیات من است که هیچ تلاشی برای متحد کردن مردم آمریکا نداشته است، حتی برای این کار تظاهر هم نکرده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *