برخورد پلیس با مالخرها و توزیع‌‍کنندگان مواد مخدر

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

سردار رحیم جهانبخش امروز در گفت‌وگو با فارس از کشف مقادیری انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد و اظهار کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی (دستگیری و برخورد با سارقان و مالخرها، عوامل توزیع کننده مواد مخدر، مزاحمین خیابانی و اراذل و اوباش) در سطح استان تا حصول اهداف مورد نظر که یکی از آنها ارتقای رضایت‌مندی مردم است تداوم خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: اهدافی که در این طرح مشخص شده بود و هدف‌گذاری نیز بر اساس اولویت وقوع جرائم قرار داده شده است محقق شد و با همکاری و پشتیبانی بسیار خوب مردم در حوزه اطلاعاتی و هماهنگی بسیار خوب دستگاه قضایی در شهر زنجان، توفیقات بیشتری نصیب همکاران ما در نیروی انتظامی شد و از مهمترین نتایج طرح ارتقای امنیت اجتماعی، کاهش جرم بخصوص جرائم خشن بوده که خاطر جامعه را مشوش می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی احساس امنیت و رضایتمندی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی را ارتقا می‌دهد، گفت: مردم خواهان ادامه این طرح تا رسیدن به یک نقطه مطمئن و غیرقابل برگشت هستند.

جهانبخش گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در حوزه‌های مواد مخدر، اراذل و اوباش، سارقان و مالخرها، حوزه ترافیک و مزاحمین خیابانی اجرا و دستاوردهای خوبی هم به دست آمد.

وی با تاکید بر استمرار طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به عنوان مطالبه جدی مردم و مسؤولان گفت: برقراری امنیت برای تمامی موضوعات بسیار حائز اهمیت است و برخورد با مخلان نظم و امنیت در چارچوب و ساختار قانونی، اولویت مهم پلیس به حساب می‌آید.

فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد مقتدرانه با مخلان نظم و امنیت خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش ارمغان پلیس به شهروندان بوده و مردم می‌توانند با مشارکت حداکثری، هرگونه اخبار و اطلاعات خود در خصوص مخلان نظم، آرامش و آسایش را از طریق شماره تلفن 110 به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع‌رسانی کنند.

*کشف احتکار 500 میلیون ریالی در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان در ادامه از کشف احتکار انواع مواد غذایی و لوازم الکتریکی به ارزش بیش از 500 میلیون ریال خبر داد.

وی گفت: در اجرای طرح مبارزه با احتکار اقلام مورد نیاز مردم و با انجام کار اطلاعاتی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی موفق به شناسایی انبار مواد غذایی و لوازم الکتریکی در شهرستان ابهر شدند.

جهانبخش افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی انبار را مورد بازرسی قرار دادند که تعداد زیادی اقلام غذایی، الکتریکی و دخانی در آن دپو شده بود.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه ارزش این تعداد کالای احتکار شده 500 میلیون و 150 هزار ریال برآورد شده است، گفت: در این راستا یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذیربط معرفی شد.

وی برخورد قاطعانه با احتکارکنندگان را از برنامه‌های اصلی پلیس عنوان کرد و گفت: ماموران به چنین افرادی که با اقدام خود باعث ایجاد تنش در بازار می‌شوند اجازه فعالیت نمی‌دهند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.