چه تفاوتی بین قانون جاذبه و اعتماد بیش از حد?

[ad_1]

جوهر از قانون جاذبه این است: فکر می کنم چیزهای خوب و چیزهای خوب را به شما می آیند. این فقط خود کمک psychobabble? و یا می توانید آن را واقعا می شود درست است ؟ بسیاری از مردم تعجب می کنم اگر قانون جاذبه واقعا یک قانون در همه فقط چیزی در سر خود را که شما خودتان احمق به باور. قانون جذب فقط یک شکل از اعتماد بیش از حد?

اول, اجازه دهید آن را دریافت مستقیم که اعتماد به نفس و قانون جاذبه قطعا مربوط. در حالی که آنها همان چیزی که آنها با هم کار کنند مقدار زیادی از زمان. هنگامی که شما خواسته برای بیشتر پول, عشق, یا, موفقیت, شما باید به این باور که شما آن را دریافت کنید.

در غیر این صورت تمام انواع پیام های متناقض خواهد بود تندرست اطراف در سر خود را: “اما اگر من همین حالا که ارتقاء…” “البته من ممکن است شکست در این…” و یا علاقه شخصی من “من به یک طرح B در مورد آنچه که من می خواهم اتفاق نمی افتد…” که فقط تنظیمات خود را برای شکست حتی اگر آن ناخودآگاه است.

واقعا عمل به قانون جاذبه شما رو به آن ايمان و باور را در خودتان. البته شما می توانید از ارتقاء شما بوده ام به هدف. البته شما موفق خواهد شد. البته شما می توانید آنچه شما می خواهید اتفاق می افتد به شما. جاذبه قوانین جهانی کار نمی کند در “maybes.”

تجلی و آگاهانه ایجاد کار به این دلیل که عالم جفت شما با آنچه شما بخواهید. چگونه می توانم از شما بپرسم جهان برای چیزی ؟ با تفکر در آن است. مجموع کلمات خود را با افکار و اعمال چیزی است که شما در حال پرسیدن جهان است.

بنابراین هر آنچه شما در مورد فکر می کنم این چیزی است که شما در حال آوردن به خود را با قانون جاذبه است. اگر شما منفی “چه می شود اگر” افکار مسکونی در پشت ذهن خود را, این چیزی است که شما در حال آوردن به خودتان. این چیزی است که شما در حال پرسیدن جهان برای. تنها راه برای جذب آنچه شما واقعا می خواهید از زندگی آن است که آیا یک ماشین جدید و یا بهتر زندگی عشق یا چیز دیگری است که به آن فکر می کنم 100% بدون رزرو.

شما می توانید ببینید که اعتماد به نفس ندارد بسیاری را با قانون جاذبه است. اما نیست که همه به آن وجود دارد. شما می توانید اعتماد به نفس در تمام طول روز و هنوز هم دریافت آنچه که شما امیدوار به دریافت کنید. وجود دارد یکی دیگر از جزء به قانون جاذبه است.

شما رو به هماهنگ کردن خود با جهان است. شما نمی خواهید به جذب چیزهایی که شما می خواهید اگر شما جذب انرژی منفی است. شما رو ببخش کینه قدیمی, گسترش, بخشش, جلوگیری از نامهربان افکار و تبدیل شدن به یک خوشحال عاطفی فرد سالم است. این است که احتمالا سخت ترین بخشی از قانون جاذبه بخشی است که می ایستد در راه را برای بسیاری از افرادی که می خواهید به آن را امتحان کنید. اما آن را کاملا ضروری است. جهانی کالاها کار نمی کند هر راه دیگر.

هر چند آنها مربوط به قانون جاذبه است خیلی بیشتر از فقط اعتماد به نفس و یا یک مورد شدید از اطمینان بیش از حد. تجلی خواسته های خود را با جاذبه تکنیک های شروع با اعتماد به نفس اما کامل نیست تا زمانی که شما هماهنگ و متمرکز خود را با جهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *