چگونه به جذب یک فرد خاص با استفاده از قانون جاذبه

[ad_1]

چگونه به جذب یک فرد خاص

یکی از مهمترین و اغلب پرسیده است که “می تواند شما را جذب یک فرد خاص با استفاده از قانون جاذبه?” خبر خوب این است که بله شما می توانید کاملا جذب یک فرد خاص در زندگی خود را در یک رابطه, شما را انتخاب کنید و با موفقیت.

عشق مهم ترین احساسات همه در کل این جهان. وقتی که می آید به پول و شغل و بسیاری از چیزهای دیگر مردم واقعا نمی باید که بسیار دشواری در آشکار. در مسائل مربوط به قلب اگر شما نمی توانید آنچه شما می خواهید درد حداکثر است. یکی از شما عشق است که فرد خاص است که مهم ترین فرد برای شما و حتی کل جهان نمی تواند جایگزینی برای آن فرد است. در حال حاضر من کاملا خبر خوبی برای شما امروز. بله شما می توانید جذب است که شخص خاص شما در عشق با. امروز به خود اجازه می دهد به صورت کاملا وجد آمدیم و فقط به دنبال روش های زیر.

میل و ناامیدی – شما نیاز به اجازه رفتن از یاس و نومیدی

در حالی که تمایل مقدس, انرژی, انرژی از ایجاد یاس و نومیدی است که فقط در مقابل یک انرژی مخرب. هنگامی که میل برآورده نشده خالی گرفته شده است بیش از استیصال. در حالی که تمایل خالص است و انرژی خوب و نومیدی و قدرتمند انرژی منفی است. تمایل به ایجاد آن vibes در شما به جذب ناامیدی ایجاد می کند تنها مخالف vibes به دفع. هنگامی که شما سقوط در عشق با آن شخص خاص مقدس دانه از میل کاشته شد در شما. با توجه به دلایل هر زمانی که تمایل داشت برآورده نشده ناامیدی رخنه کرد ، بنابراین اولین گام این است که حذف آن ناامیدی. پاک کردن تمام ناامیدی.

نحوه پاک از بین بردن ناامیدی?

ساده ترین راه برای روشن نومیدی است به اجازه رفتن. تسلیم شدن به نور عشق الهی از جهان است. تصور کنید یک نور زیبا از عشق الهی خالص تابشی عشق نور است. فقط تسلیم شدن به آن نور درخشان و زیبا. که نور ایجاد شده شما به شما همه چیز را که شما دارای و نور به سادگی شما را دوست دارد, بدون توجه به آنچه شما تا کنون انجام داده اند. که نور بسیار آمرزنده و 100% خالص, عشق و قدرتمند به اندازه کافی برای ایجاد یک واقعیت فراتر از وحشی ترین تصورات. هنگامی که شما در عشق سقوط کرد که نور بود و در سکوت به شما گفتن چه باید بکنید فقط اگر شما گوش. بنابراین اجازه دهید از همه چیز تسلیم شدن و شروع دوباره. امروز خودتان را ارسال کنید که نور الهی و تصدیق به خودتان به شما اجازه رفتن به شما نمیده و شما اجازه می دهد که نور الهی برای ایجاد یک آینده درخشان و روشن عشق برای زندگی شما. شما قبول الهی را به دلیل الهی زندگی خود را به مراتب شادتر از شما می توانید تصور کنید.

هنگامی که شما انجام این کار به شما اجازه رفتن از هر گونه دلبستگی به نتیجه. در حال حاضر بخش سرگرم کننده آغاز می شود.

ایجاد یک عشق زیبا زندگی

هنگامی که شما اجازه رفتن از هر گونه دلبستگی به آن شخص به شما داده اند بسیار قدرتمند و قوی سیگنال به جهان شما در حال حاضر آماده برای عشق در زندگی شما. اگر قبلا خود عشق بود و یک طرفه در حال حاضر از آن زمان برای ایجاد یک دو طرفه ارتباط است. شما یک سوپر قهرمان در سینمای خود را از ذهن است. فیلم خود را در ذهن خود مرور کنید و فیلم خود را ایجاد واقعیت خود را. شما باید 100% کنترل بیش از تخیل خود و استفاده از این عاقلانه برای ایجاد یک واقعیت از انتخاب شما.

در حال حاضر در حال حاضر به سادگی تصور شما عزیزان در عشق با شما است. “شما عزیزان شما را دوست دارد” تمایل خود را برآورده شده است. چگونه آن را احساس می کنید ؟ می گویند به خودتان به عنوان یک تاکید 1000 بار “_______ مرا دوست دارد” ببینید چه اتفاقی می افتد در 5-7 روز. دیدن تغییر در انرژی. توجه کنید که چگونه شما احساس می کنید. تجسم خود عاشق است و در عشق با شما است. نگه داشتن یک برگه در احساسات. چگونه آن را احساس می کنید ؟ رفتن شفاف در ذهن خود را به عنوان شما را در عشق به معشوق خود را. چگونه آن را احساس می کنید ؟

اگر شما بالا جلوگیری به درستی شما را درک و خنده در خودتان چه بود من پس از جان گذشته ، و هنگامی که شما انجام داده اند آن را به خوبی جهان را به خود باز می شود. شما احساس می کنید قوی تر است. اگر شما انجام این کار به درستی شما را به احساس مانند یک برنده و جهان خود را از انتخاب شما باز می شود. شما قطعا در تعجبم که چه معامله بزرگ در مورد این فرد که قرار دادم خیلی انرژی ، چرا من فقط اجازه دهید قبل از ؟

ارسال عشق

در حالی که روش های بالا کلیک شد به شما از خود گودال ناامید احساسات و شما را به احساس می کنم مثل یک برنده به طوری که افکار مثبت و احساسات آمد و شما متوجه آیا شما می خواستم که فرد به دلیل عشق و یا اینکه شما می خواستم برای ارضای نفس خود را. در بسیاری از موارد ناامیدی برای بازگشت نیست چرا که از عشق اما به دلیل حس فتح. بنابراین در حال حاضر شما می دانید که در قلب خود را که آیا شما واقعا عاشق فرد دیگری یا نه. اگر آن عشق رفتن به جلو و دیگری فقط اجازه می دهد جهان به ارائه بهترین ارتعاشی بازی برای شما.

در حال حاضر این است که یک گام بسیار مهم برای کسانی که در عشق

عشق – قدرت پشت خلقت

درک این. عشق قوی ترین انرژی در جهان است. با عشق شما می توانید هر چیزی برنده کسی ذهن و قلب و روح. هر روز حداقل 10 دقیقه بنشینید و ارسال افکار محبت به شما عزیزان. تصور کنید که شما در حال حاضر ارتباط با او. معشوق خود را دوست دارد شما به طور کامل. در حال حاضر چه نوع دوست داشتن افکار را به شما ارسال به معشوق خود را.

تصور کنید که یک توپ صورتی از انرژی در بین دست های خود را که در آن شما را مشاهده کنید شما در حال حاضر باید رابطه خود را انتخاب کنید. در این توپ شما می توانید ببینید که شما و معشوق خود را. این توپ فقط می تواند شامل خالص و خوب عشق انرژی است. توجه داشته باشید که عبارت از افکار و نوع رابطه هر دوی شما باید در این توپ. در حال حاضر اجازه دهید به صورتی توپ. اجازه دهید آن را جریان دور در جهان است.

رها از هر گونه وابستگی. و اگر شما آن را درست انجام دهد وجود خواهد داشت هیچ دلبستگی در حال حاضر از آنجا که شما در حال حاضر در یک زمینه که در آن شما می توانید احساس احساسات از رابطه و عشق به معشوق است. در صورت وجود هر گونه شک و تردید تصدیق به خودتان “من تسلیم به نور الهی”. “من فقط عشق و قدردانی برای من نور الهی”.

به یاد داشته باشید این بسیار به وضوح قصد تظاهر می تواند تنها و تنها زمانی رخ می دهد که احساسات ارتعاشی سطح بالا است. ناامیدی مثل یک چاه عمیق است -ve ارتعاش. عشق و قدردانی بالاترین ارتعاش.

اگر شما این کار درست است احساسات خود را در این برهه از زمان باید:

1. صفر ناامیدی. شما تعجب که در آن ناپدید شده است ؟

2. بسیار خوشحال است زیرا شما را به ایجاد یک رابطه زیبا و دیده می شود و احساس آن را به وضوح

3. کامل رابطه شاد بین شما و جهان که در آن شما فقط و فقط باید با تشکر از شما برای جهان است.

شما رابطه کامل آشکار خواهد شد در همه یقین است. 60,000 افکار یک روز فکر خود را خوب. اگر عشق و قدردانی است و حتی در 80 درصد از این فکر خوب شما نمی توانید تصور کنید چه زیبا ارتباط شما ایجاد خواهد شد فراتر از تصورات خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *