درنده‌ترین سگ‌های کاخ سفید در انتظار معترضان خاطی بودند

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

پس از کشته شدن جورج فلوید، یک مرد سیاه‌پوست به دست پلیس مینیاپولیس اعتراضات گسترده‌ای در ۲۰ شهر آمریکا آغاز شد. تظاهرات به خشونت کشیده شد و تظاهرکنندگان علیرغم منع رفت و آمد به خیابان‌های مینیاپولیس آمدند.

اعتراضات به کشته شدن یک مرد سیاه‌پوست در روز دوشنبه ۲۵ مه به دست پلیس مینیاپولیس هنوز ادامه دارد. این اعتراضات که به طور مسالمت‌آمیز علیه نژادپرستی و خشونت پلیس آغاز شده بود بعدا به خشونت کشیده شد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (شنبه) در پیامی نوشت: سرویس مخفی آمریکا شب گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای در کاخ سفید داشت. آن‌ها نه تنها بسیار حرفه‌ای هستند، بلکه خونسرد هم هستند. من داخل بودم، تمام حرکت‌ها را دیدم و نمی‌توانستم بیش از این احساس امنیت کنم.

او ادامه داد: آن‌ها اجازه دادند تا “معترضان” فریاد بزنند و هر چقدر که می‌خواهند یاوه‌سرایی کنند، اما وقتی کسی خیلی هیجان‌زده می‌شد یا از حدود رایج خارج می‌شد، به سرعت به سراغ آن‌ها می‌رفتند و آن‌ها نمی‌فهمیدند چه شده است. خط مقدم مثل جادو با عوامل تازه نفس جایگزین شد. جمعیت بزرگی بود که به طور حرفه‌ای سازماندهی شده بود، اما هیچکس برای عبور از حصار جلو نیامد.

رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین نوشت: اگر آن‌ها جلو می‌آمدند، با درنده‌ترین سگ‌ها و با ترسناک‌ترین سلاح‌هایی که من تا به حال دیده‌ام، مواجه می‌شدند. دست‌کم، آن زمان است که مردم واقعا خیلی بد آسیب می‌بینند. بسیاری از عوامل سرویس مخفی فقط منتظر عمل بودند. ما جوانترها را در خط اول گذاشتیم، آن‌ها عاشق این هستند و عملکرد خوبی داشتند.

ترامپ در ادامه نوشت: همانطور که شما شب گذشته دیدید، آن‌ها بسیار خونسرد و حرفه‌ای بودند. هرگز اجازه ندادند اوضاع از کنترل خارج شود. متشکرم! از طرف دیگر، شهردار واشنگتن دی‌سی موریل بوزر، که همواره به دنبال پول و کمک است، اجازه نداد تا پلیس آنجا مداخله کند. “کار آن‌ها نیست.” خوب است!

او ادامه داد: این به اصطلاح “معترضان” که بسیار خوب در کاخ سفید سازماندهی شده بودند، اصلا ربطی به جورج فلوید نداشتند. آن‌ها فقط به آنجا آمده بودند تا دردسر درست کنند. سرویس مخفی هم به سادگی آن‌ها را مدیریت کرد. این‌ها “گروه‌های سازمان‌یافته” هستند که هیچ ارتباطی با جورج فلوید ندارند. مایه تاسف است!

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *