فردا با کشور دیگری غیر از امارات در قدس دیدار می‌کنم

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم در تلاش است تا با کشورهای بیشتری ارتباط برقرار کند.

وی که در یک کنفرانس خبری صحبت می‌کرد، افزود: «من فردا میزبان “مایک پامپئو” وزیر خارجه آمریکا هستم و معتقدم که کشورهای بیشتری از امارات تبعیت خواهند کرد.»

نتانیاهو اضافه کرد: «اینها نتیجه سیاست‌هایی است که من طی چند دهه آن را به پیش برده‌ام. برخی آن را دکترین نتانیاهو یعنی صلح برای صلح می‌نامند.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: «صلح با امارات متحده عربی مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت. ما انتظار سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای را داریم.»

وی همچنین تعویق 100 روزه بحث درباره بودجه را با هدف جلوگیری از برگزاری انتخابات دیگر قبول کرد و گفت که هم اکنون زمان اتحاد است.

نتانیاهو در بخش دیگری از سخنانش مدعی شد که فردا با کشور دیگری غیر از امارات در قدس اشغالی دیدار خواهد داشت که بعدا درباره آن اطلاع رسانی خواهد شد.

امارات و رژیم صهیونیستی در ۲۳ مرداد طی بیانیه‌ای مشترک با آمریکا اعلام کردند که با وساطت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا، تصمیم به عادی‌سازی روابط بین خود گرفته‌اند و به زودی این توافق در کاخ سفید به امضای «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم اسرائیل و «محمد بن زاید آل نهیان»، ولی‌عهد ابوظبی خواهد رسید.

تصمیم امارات برای برقراری روابط با رژیم صهیونیستی با مخالفت گسترده مقامات فلسطینی و کشورهای اسلامی همراه بوده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.