تکنولوژی نمایشگر تلویزیون

به لطف پیشرفت های فناوری نمایش ، امروزه چندین نوع مانیتور خرید تلویزیون از گناوه ویدیویی وجود دارد که در مجموعه های تلویزیونی مورد استفاده قرار می گیرند:

اولین مخترع تلویزیون

“CRT” نمایشگرهای پرتوهای کاتدی متداول تر. این نوع مانیتورها بسیار گران نیستند و فناوری ویرایش شده ای برای آنها وجود دارد که به طور کلی بهترین کیفیت تصویر را ارائه می دهد. از آنجا که وضوح اصلی این نمایشگرها ثابت نیست خرید تلویزیون از گناوه ، در بعضی موارد آنها قادر به نمایش منابع با وضوح متفاوت با کیفیت تصویر بالا هستند.
• “صفحه تخت پلاسما” یا “پلاسما”: پیشرفتهای جدید برای نمایشگرهای صفحه تخت برای تلویزیونهایی که یک سیستم صفحه نمایش کریستال مایع ماتریس فعال ، صفحه نمایش LCD یا فناوری نمایش پلاسما را به ارمغان می آورند. خرید تلویزیون از گناوه آنها را می توان مانند تخته روی دیوار آویزان کرد یا روی پایه قرار داد و بعضی از مدل ها به عنوان مانیتور رایانه قابل استفاده هستند.
هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. صفحه نمایش LCD صفحه تخت می تواند زاویه دید را کوچکتر و باریک تر نشان دهد و بنابراین با محیط خانه سازگار نیست. پنل های چراغ عقب در شرایط معمولی روز و یا در اتاق هایی با نور روشن به خوبی کار نمی کنند و به مناطق دید تاریک احتیاج دارند. در سال های اخیر از پانل های LED در ساخت تلویزیون ، به ویژه تلویزیون های با اندازه بزرگ استفاده شده است. خرید تلویزیون از گناوه نمایشگرهای LED نازک تر از LCD هستند و مصرف انرژی کمتری دارند ، اما از نظر کیفیت تصویر تفاوت چندانی با LCD ندارند. نمایشگرهای LED نسبت به LCD ها گران تر هستند.

تلویزیون های قدیمی

تشخیص چهره
با استفاده از برنامه Smart Interaction با تشخیص چهره ، از سهولت ورود به Smart Hub لذت ببرید. با کمک دوربین داخلی تلویزیون ، خرید تلویزیون از گناوه این سیستم بی نظیر می تواند صورت شما را بطور خودکار تشخیص دهد و نیاز به تایپ نام کاربری (شناسه) و رمز عبور با ریموت را از بین ببرد. این اجازه می دهد تا تلویزیون چهره شما را تشخیص دهد.
کلمات مرتبط با تلویزیون
Resolution مجموعه ای از نقاط جداگانه است که به عنوان پیکسل ها روی صفحه شناخته می شوند. وضوح نمونه 800×600 بدین معنی است خرید تلویزیون از گناوه که صفحه تلویزیون دارای 800 پیکسل در عرض و 600 پیکسل در nbsp در محور عمودی است. وضوح بالا مشخص شده وضوح تصویر بالاتر را نشان می دهد.
کنتراست اندازه گیری میزان لکه های روشن و تاریک روی صفحه است. هرچه نسبت کنتراست بالاتر باشد ، تصاویر بهتر و جالب تر خواهد بود ، خرید تلویزیون از گناوه که اصطلاحی است برای غنای عمق و سایه تصاویر.
میزان روشنایی تصویر میزان سوسو زدن و محو شدن خرید تلویزیون از گناوه رنگ ها را اندازه گیری می کند. اندازه گیری معادل مقدار شمع مورد نیاز برای استحکام و کیفیت تصویر است.
باند بفرست

کاربرد تلویزیون چیست

گروههای مختلف فرکانسهایی خرید تلویزیون از گناوه که تلویزیونها در آن کار می کنند به کشور استفاده بستگی دارد. سیگنال های VHF و UHF معمولاً در باندهای I II و V استفاده می شوند. فرکانس های پایین تر پهنای باند کافی برای تلویزیون ندارند. خرید تلویزیون از گناوه اگرچه در ابتدا BBC از باند I VHF در 45 مگاهرتز استفاده می کرد ، این فرکانس برای مدت طولانی مورد استفاده قرار نمی گرفت. خرید تلویزیون از گناوه باند دوم برای انتقال و پخش رادیو FM استفاده می شود. فرکانسهای بالاتر بیشتر شبیه به امواج نور عمل می کنند و به ساختمانها نفوذ نمی کنند و یا از موانعی عبور می کنند که می توانند برای پخش یک سیستم تلویزیونی سنتی از آن استفاده کنند ، بنابراین از آنها برای پخش ماهواره ها خرید تلویزیون از گناوه با فرکانس حدود 10 گیگاهرتز استفاده می شود. استفاده می کند سیستم های تلویزیونی در اکثر کشورها سیگنال های ویدئویی مانند سیگنال های AM (مدولاسیون دامنه) و صدا را به عنوان سیگنال های FM (مدولاسیون فرکانس) رله می کنند. خرید تلویزیون از گناوه یک استثنا در این مورد فرانسه است که صدا را مانند سیگنال های AM پخش می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.