شیخ دیاباته به فوتبال ایران درس داد/ پرسپولیس بماند بعد از شاهین

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

محمد نوری اظهار داشت: ابتدا می‌خواستم در خصوص شیخ دیاباته صحبت کنم. مهاجمی که در اولین سال حضورش در استقلال با این که از خیلی از مهاجمان کمتر بازی کرد حالا در صدر جدول گلزنان و در صدر جدول اخلاق فوتبال ما قرار دارد. من دیاباته را بیش از آن که آقای گل بدانم، آقای اخلاق فوتبال ایران می‌دانم. او بدون منت و ظاهر سازی به فوتبال و فوتبالیست‌های ما درس داد. شیخ نشان داد چطور می‌توان هم فوتبالیست موفقی بود و هم انسانی تمام عیار. امیدوارم رفتار او برای خیلی از فوتبالیست‌های ما الگو شود. دیاباته بدون منت به فوتبال و فوتبالیست‌های ما درس داد.

عضو کمیته پیشکسوتان استقلال در خصوص دیدار این تیم با شاهین بوشهر در هفته پایانی اظهار داشت: قطعا این بازی خیلی راحت نخواهد بود. بوشهری‌ها برای حسن ختام در لیگ همه تلاش خود را انجام می‌دهند و این می‌تواند کار را برای تیم ما دشوار کند. اما با همه این توصیف ها باز هم آبی‌ها می‌توانند با کمی تمرکز و تلاش، برنده این بازی مهم شوند.

وی افزود: روی مهم بودن این بازی تاکید دارم چرا که تیم مجیدی با امتیازات آن سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان را خواهد گرفت و برای همین شاید بتوان این بازی را مهم ترین بازی فصل هم دانست.

نوری ضعف مفرط خط دفاعی شاهین را برگ برنده استقلال دانست و گفت: بوشهری‌ها سازمان و انسجام خوبی در خط دفاعی ندارند و مهاجمان زهردار استقلال باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند. به جز پیروزی در این بازی ما دنبال یک هدف دیگر هم هستیم و آن هم آقای گلی شیخ دیاباته است که امیدوارم در این بازی اتفاق بیفتد.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: در حال حاضر تمرکز همه استقلالی‌ها باید روی این بازی باشد و بعد از این بازی است که باید به پرسپولیس و بازی با آن در جام حذفی فکر کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *