شرایط مهاجرت به کانادا

البته برای مهاجرت به کانادا باید شرایط خاصی را رعایت کنید. مهاجرت به کانادا برای انجام هر یک از روشهای مورد بحث در زیر ، شرایطی لازم است که بسته به روش متفاوت است. مهمترین عوامل مهاجرت به کانادا سن ، مدرک ، مدرک زبان انگلیسی ، سابقه کار و میزان سرمایه است. برخی از این عوامل مهاجرت به کانادا در برخی روشها بسیار مهم هستند و در بعضی دیگر از اهمیت برخوردار نیستند. به عنوان مثال ، سن شما برای تحصیل در کانادا بسیار مهم است ، بنابراین هرچه از تاریخ آخرین مدرک تحصیلی مهاجرت به کانادا خود کوتاه تر باشید ، شانس دریافت ویزای کانادا بهتر می شود.

مهاجرت به کانادا از طریق کار 2019

از طرف دیگر ، عامل سنی در روش سرمایه گذاری اهمیت کمتری دارد. یا ممکن است شما برای سرمایه گذاری در کانادا حدود 100000 تا 300000 دلار نیاز داشته باشید ، مهاجرت به کانادا در حالی که در روشی مانند آموزش ممکن است بین 10 تا 20 هزار دلار نیاز داشته باشید. در ادامه این مقاله مهاجرت به کانادا ، شرایط مهاجرت به کانادا با تمام روش ها با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار می گیرد.

در این فیلم یاد خواهید گرفت:

معرفی روشهای اقامت موقت مهاجرت به کانادا کانادا مانند گردشگری و آموزش.

توضیحات کامل در مورد نحوه اخذ اقامت از طریق کار در کانادا.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

پرونده صوتی این فیلم
7 دقیقه 6.19 MB7 K دریافت کنید
پخش کننده صوتی

برای افزایش یا کاهش صدا از دکمه های بالا و پایین استفاده کنید.
1.00 برابر
30
00:00

پرونده تصویری مهاجرت به کانادا در مورد راه های مهاجرت به کانادا – پرونده دوم
بارگیری 7 دقیقه 57.99 MB8 K
دستگاه پخش ویدئو

کیفیت 720P
کیفیت 480P
1.00 برابر

30
00:00

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا 2020

اخذ اقامت دائم در کانادا از طریق Skilled Worker یا Express Entry یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا برای حرفه ای ها مهاجرت به کانادا برای مهاجرت به کانادا است که در ابتدا اقامت دائم آنها را دریافت می کند. این روش همچنین برای افرادی که می خواهند به همراه خانواده خود به کانادا مهاجرت کنند مناسب است. زیرا از ابتدا به کلیه اعضای خانواده اقامت دائم داده می شود. این سیستم مبتنی بر سیستم مهاجرت به کانادا پایه نقطه یا نمره گذاری است که هر یک از ویژگی های اعلام شده برای فرد امتیاز ویژه ای دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *