بهبود چشم انداز خود را با تصدیق برای بهتر بینایی

[ad_1]

یکی از جنبه های مهم از یک چشم انداز طبیعی بهبود برنامه شامل طرز فکر مثبت نگه می دارد که شما را در مسیر خود را با بهبود چشم انداز اهداف است. این جنبه از این برنامه کمک می کند تا شما را به استقامت و با انگیزه به آن را به اتمام موفقیت آمیز به اهداف خود. دقیقا تصدیق? تصدیق تعریف شده به عنوان بیانیه در مورد خودتان است که تمرکز در پایان نتایج مثبت است که شما می خواهید برای رسیدن به از اهداف خود را. چنین اظهارات مفید به عنوان آنها یک راه خوب برای نگه داشتن ذهنی خود را به روند تفکر مثبت در طول موج. آنها همچنین آزادی هر چه محدود کردن افکار در مورد اهداف خود را, شما ممکن است پناه دادن ناخودآگاه در ذهن خود را. انگیزه گورو یک بار گفت که موفقیت این است که 80 درصد نگرش ذهنی و 20 درصد عمل است. این بیانیه نشان می دهد که شما چقدر حیاتی داشتن طرز فکر مثبت است از نظر دستیابی به اهداف خود و انجام کارهایی است که شما نیاز به انجام به استقامت با آنها برای رسیدن به خط پایان با موفقیت. اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به موفق در هر چیزی در زندگی اگر شما باور نمی کنم که شما می توانید آن را انجام دهید مهم نیست که چقدر سخت شما سعی می کنید و یا چقدر خوب شما را در چیزی است که شما هرگز موفقیت در این هدف است.

در شرایط تعقیب خود را از یک برنامه چشم تمرینات affirmations مثبت نقش مهمی در بهبود سیستم بصری. این است که با توجه به این واقعیت است که ذهن و بدن ارتباط و افکار است که ما فکر می کنم آیا تاثیر بر سلامت بدن ما است. وقتی که می آید به دنبال چنین برنامه شما نباید بی اعتنایی انجام چیزهایی که لازم است که شما می توانید انجام دهید برای حفظ یک طرز فکر مثبت. این است که با توجه به این واقعیت است که این می تواند سرعت پیشرفت برنامه های خود را قرار داده و شما را در یک مسیر مثبت به پایان موفقیت آمیز به اهداف خود.

در اینجا برخی از نکات مفید در مورد نوشتن تصدیق به بهبود بینایی خود را به طوری که شما می توانید افزایش شانس خود را در موفقیت در چشم خود را ورزش برنامه. شما باید همیشه نوشتن تصدیق در زمان حال. نگاهی به عنوان مثال اگر شما می گویند “من باید واضح تر و واضح تر بینایی.” این مثل این است که گفتن ذهن ناخودآگاه خود را که شما در حال به تعویق انداختن آینده خود را از نظر تحقق اهداف خود است. یک جایگزین بهتر است که نوشته شده این است: “من در حال حاضر واضح تر واضح تر بینایی بدون عینک.” برخی از مردم ممکن است استدلال می کنند و می گویند: “من نه دروغ گفتن به خودم به خاطر این بیانیه من تکرار برای خودم درست نیست در واقعیت؟” بهترین راه برای توضیح این واقعیت است که هر کس یک ذهن ناخودآگاه. که ناخودآگاه ذهن به سادگی می پذیرد و هر آنچه که شما به تکرار آن را مانند یک کامپیوتر است. بنابراین اگر شما می گویند که شما باید بینایی ضعیف شما می گویند به ذهن ناخودآگاه خود را که شما را پذیرفته اند محدودیت بینایی ضعیف. این است که با توجه به این واقعیت است که ذهن ناخودآگاه خود را نمی داند تفاوت بین آنچه واقعی است و آنچه واقعی نیست. اگر شما تکرار که منفی بیانیه ای در مورد داشتن بینایی ضعیف به اندازه کافی بلند ناخودآگاه شما را منفی ایجاد موقعیت و شرایطی را برای شما به فقیر دید. پس افکار خود را به واقعیت خود را ایجاد کنید و هر زمان که شما فکر می کنید افکار مثبت شما جذب چیزهای مثبت به خودتان; قطعا آن را حس می کند بیشتر به فکر می کنم مثبت در مورد سلامت چشم.

در اینجا برخی از نمونه هایی از affirmations مثبت برای بهتر چشم انداز: من کامل بینایی من به وضوح می توانید ببینید بدون عینک دید من رو به بهبود است هر روز. شما می توانید ایجاد خود را تصدیق اما همیشه به یاد داشته باشید به تکرار آنها در زمان حال و شما همچنین می توانید آنها را تکرار اغلب به صورت روزانه برای بهترین نتایج.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.