Afformations و فراتر از بازاریابی شبکه ای-موفقیت

[ad_1]

Afformations یک راه قدرتمند برای برنامه ذهن ناخودآگاه ما و تغییر سیستم باور ما به طوری که ما می تواند دستیابی به موفقیت بازاریابی شبکه. آن است که اغلب اعلام کرد که مهم ترین جزء از ما بازاریابی شبکه ای موفقیت سیستم باور ما و یا طرز فکر.

تا حد زیادی اعتقادات ما تعیین اقدامات ما و در نتیجه زندگی ما است. اما آنچه تعیین کننده اعتقادات ما است. این شروع می شود با ابدی را تحت تاثیر قرار مردم در اطراف ما. از کودکی به ما گفته شده چه ما هستند یا ما که هستیم. ما در حال شناسایی قومی (ما سفید یا ما سیاه و سفید و یا قهوه ای) آموزش (هیچ کس در خانواده ما همیشه به کالج رفت), behaviorally (نمی شود احمقانه عمل خود را عصر), مالی (پول روی درختان رشد نمی کند). بنابراین ما رشد می کنند تا با مجموعه ای از تصاویر و اعتقادات است که تعیین اقدامات ما به عنوان یک بزرگسال.

اما صبر کنید! آیا ما باید بپذیریم که در اوایل برنامه نویسی? چگونه می توانیم آن را تغییر دهم ؟ آموزش سنتی بوده است تصدیق. تکرار مجموعه ای از بیانیه ای در مورد آنچه ما می خواهیم به جای آنچه که ما در حال حاضر فکر می کنم ما هستند. برای مثال “من ثروتمند هستم” را تکرار و بیش از بیش تا زمانی که آن حفر شده است به ذهن ناخودآگاه ما است. اما تصدیق نمی کار برای بسیاری از مردم است. مغز ما پچ پچ نگه می دارد گفت:” نه شما” و تداخل با پذیرش ما تصدیق.

من شخصا آن را “میمون پچ پچ”. این میمون ها بین ما گوش پچ پچ ما اشتباه پیام و نفی تاکید دارد. نتیجه این است که بسیاری از مردم استفاده از اظهارات مثبت به طور مداوم اما نگاه کنید و نه یک نتیجه ضعیف هیچ چیز تغییر.

وارد afformations! اختراع شده توسط نوح, St. John, afformations به نوبه خود این بیانیه به یک سوال. بنابراین به جای “من ثروتمند هستم” ما ممکن است از خود بپرسید “چرا من خیلی ثروتمند” این دور می زند میمون پچ پچ و مجموعه به حرکت مشکل حل بخشی از مغز ما که به دنبال راه حل برای سوالات. چرا من خیلی ثروتمند باعث می شود ما را به تمرکز بر روی آنچه که ما در حال حاضر به جای آن از آنچه ما نبود.

تا زمانی که من بپرسید “چرا من خیلی ثروتمند” مغز من پاسخ می تواند با من زندگی می کنند در یک خانه خوب باید بگم ماشین من پیاده روی به نوبه خود بر روی شیر آب بیرون می آید پاک, آب, من, یک, یخچال, این مواد غذایی در آن است. من یک ماشین و آن را به گاز است. وجود مواد غذایی در قفسه های فروشگاه های مواد غذایی. من همسر یا مهم دیگر فرزندان من ، شما تصویر را دریافت کنید. همه ما باید دلیل کافی برای احساس ثروتمند اما گاهی اوقات ما از دست دادن بینایی از کسانی که به دلایل. Afformations کمک می کند.

با توجه به نوح سنت. جان وجود دارد چهار مرحله در تایید روند. آنها عبارتند از:

  1. از خودتان بپرسید آنچه شما می خواهید

  2. فرم یک سوال فرض بر این است که آنچه شما می خواهید در حال حاضر درست

  3. اجازه دهید ذهن خود را به جستجو برای پاسخ

  4. نگاهی به اقدامات جدید خود را بر اساس فرضیات جدید در مورد زندگی

این همه آغاز می شود با یک چشم انداز است که ما می خواهیم برای تبدیل شدن به. اگر ما نمی دانیم که چه می خواهیم و سپس ما هرگز خواهد شد. در کتاب بزرگ “اصول موفقیت” جک کنفیلد به ما یادآوری می کند که دلیل بسیاری از مردم نمی آنچه آنها می خواهند این است که آنها نمی دانند که آنچه در آن است”. آیا شما می دانید آنچه شما می خواهید ؟ شما مطمئن هستید ؟

آیا شما چشم انداز برای زندگی خود را 3 تا 5 سال از شرکت است که متناسب با ارزش های اصلی خود و ماموریت اصلی خود را در زندگی. آیا شما حتی می دانم آنچه شما عمده ماموریت یا هدف در زندگی چیست ؟ اگر شما شده اند در تلاش برای سالها با این سوال “چرا من اینجا هستم” ” من می تواند کمک کند!

شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن حضور من چشم انداز کارگاه. با کلیک بر روی این لینک برای دریافت اطلاعات بیشتر و 50 ٪ خاموش پیشنهاد امروز. شما خوشحالم شما انجام خواهد شد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.