مورمونها و قانون جاذبه

[ad_1]

وجود تعارض بین آنچه که مورمون ها معتقدند و اصول قانون جاذبه? که برای من این سوال آسان به پاسخ است; من معتقدم که نه تنها وجود دارد هیچ درگیری بین این دو اما آنها در واقع همان چیزی فقط دقت کنید متفاوت است.

برای مثال در قانون جذب کتاب “ببخشید که زندگی خود را در انتظار” نویسنده لین Grabhorn می گوید که راه را برای جذب هر چیزی را به زندگی خود را برای تعیین آنچه در آن است که شما می خواهید و سپس تصور کنید آنچه در آن می مانند اگر شما در حال حاضر آن را به حال. کلیسای مورمون درست مثل همه دیگر کلیساهای مسیحی می آموزد که خدا ما را برکت دهد با خواسته از قلب ما اگر بخواهیم در ایمان است. بنابراین آیا شما آن را تماس, ایمان یا احساس آن را واقعا مهم نیست ،

و من می خواهم به مقایسه آموزش مورمونها و اصول قانون جاذبه است; چرا که درک واضح تری از یکی منجر به درک بهتر از دیگری است. برای مثال یک مشترک سوء تفاهم از قانون جاذبه است که شما فقط باید به احساس خوب و ناگهان همه چیز شما می خواهید را فقط به نظر می رسد. اما یک جزء کلیدی از قانون جاذبه به “عمل به عنوان اگر شما در حال حاضر آنچه شما می خواهید. این است که شاید بهتر است توضیح داد: این کتاب که مانند مورمون ها به نقل قول که می گوید که “ایمان بدون اعمال مرده است.” گرفتن الهام گرفته از عمل است که هر دو انجیل اصل و بخشی از قانون جاذبه است.

مورد علاقه من در کتاب مقدس نمونه ای از مسیح آموزش مردم به “عمل به عنوان اگر,” داستان leapers که به نام مسیح درخواست او را به زخم التیام یابد. دستورالعمل خود را به آنها را برای رفتن به نشان می دهد خود را به کاهنان. چرا ؟ چون سفارشی بود از روز که کسی که ترمیم شد به سلامتی بعد از اینکه به طور جدی بیمار است که آنها تا به حال به رئیس کشیش گواهی آنها را به عنوان “پاک” قبل از آنها بودند با صدای بلند دوباره به جامعه است. بنابراین مسیح میگفت leapers به جلو بروید و انجام آنچه انجام می دهد اگر آنها شفا داد. او از گفتن آنها را به “عمل به عنوان اگر آنها شفا داد. آنها عمل کرده و آنها را شفا داد.

من یک مربی زندگی است که دارای تخصص در قانون جاذبه; من نیز یک تمرین مورمون. و من پیدا کرده اند که دین من است که کمک زیادی به من به عنوان یک مربی زندگی. یکی از چیزهایی است که مورمون آموزش است که در آن زمان تقریبا بی معنی به خدا. فکر می کنم در مورد آن, اگر خدا می داند که در حال حاضر همه چیز است که تا کنون اتفاق افتاده است و همه چیز را که اتفاق خواهد افتاد و سپس مفهوم “زمان” قطعا تغییرات.

و بازی در اطراف با “زمان” یکی از بهترین تکنیک های که من می دانم به اصول قانون جاذبه است. این شگفتی های کار کرده با یک مشتری من بود و کار با آن خیلی تاکید کردن در مورد یک بحران بزرگ در زندگی او بود که او از لحاظ جسمی بیمار است. او نمی تواند ببینید که چگونه این بحران احتمالا می تواند حل و فصل شود. بنابراین من به او گفت که من نمی دانم چگونه این بحران حل و فصل خواهد یا نه, اما من مطمئن بود که آن را در واقع می تواند به حل و فصل در طول زمان است. بنابراین از من خواست او را به تصور کنید که او می تواند سفر 2 هفته به آینده و تصور کنید آنچه در آن می خواهم به این مسئله به طور کامل حل و فصل شود. که کار نمی کند برای او به طوری که او خواست اگر او می تواند به 2 سال به آینده! و هنگامی که او تصور خودش 2 سال به آینده او گزارش داد که او احساس به طور کامل در صلح است. من به او گفتم به تمرکز بر روی آن احساس و اعتماد (یا ایمان) که او احساس آرامش خواهد آشکار خود را به واقعیت است. و در عرض 2 هفته همه چیز حل و فصل شد و او واقعا در صلح.

بنابراین در این مثال آیا این زن ایجاد راه حل برای مشکل خود را ؟ و یا آیا خدا او را برکت دهد با آنچه که او مورد نیاز است ؟ یا شاید خدا به برکت او با توانایی برای ایجاد آنچه که او نیاز در زندگی او است. و شاید به همین دلیل است که برخی از مردم مشکل دارند آشتی مورمونها (یا هر دین) و قانون جاذبه است. شاید برخی از مردم احساس می کنند که قانون جاذبه را آموزش که ما را جذب آنچه ما می خواهیم به زندگی ما برگ و خدا را از این روند است. من باور نمی کنم که به این مورد در همه. من باور دارم که با برکت و رحمت ما با درک قانون جاذبه خدا است که به سادگی به ما آموزش چگونه برای تبدیل شدن به بیشتر شبیه به او. و هنگامی که زندگی ما به نوبه خود تنها راه ما طراحی آنها این است که خدا واقعا نگران اگر او تمام اعتبار ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.