بهترین راهکارها برای مدیریت تجهیزات پزشکی

خدمات تخفیف و مشتری

دو یا چند تست را در هر مجله پرستاری که توسط لیپینکوت ، ویلیامز و ویلکینز منتشر شده است با هم از طریق پست ارسال کنید و 0.95 دلار از قیمت هر آزمایش کسر کنید.

ما همچنین حساب های CE را برای بیمارستان ها و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی در infingcenter.com ارائه می دهیم. برای جزئیات بیشتر با شماره 1-800-787-8985 تماس بگیرید.

ارائه اعتبار

Lippincott ویلیامز و ویلکینز ، ناشر صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی خانگی ، برای این فعالیت آموزش مداوم پرستاری 1.5 ساعت تماس دریافت خواهد کرد.

 

Lippincott Williams & Wilkins به عنوان ارائه دهنده آموزش مداوم پرستاری توسط کمیسیون اعتباربخشی مرکز اعتبار پرستاران آمریکایی معتبر شناخته شده است.

 

این فعالیت همچنین ارائه دهنده تأیید شده توسط هیئت مدیره ثبت نام پرستاران کالیفرنیا ، شماره ارائه دهنده CEP 11749 برای 1.5 ساعت تماس است. Lippincott Williams & Wilkins همچنین ارائه دهنده تاییدیه آموزش مداوم پرستاری توسط ناحیه کلمبیا و فلوریدا # 50-1223 است. گواهینامه شما در همه ایالات معتبر است.

 

وضعیت اعتبار سنجی ANCC در Lippincott Williams & Department of آموزش مداوم ، تنها به فعالیتهای آموزشی پرستاری آن اشاره دارد و به معنای تصویب اعتبار یا تایید هر محصول تجاری نیست.

 

چالش های این راه حل

بلاکچین فقط وقتی کار می کند که منافع گروه های ذینفع مختلف مختلف تراز شود ، و گروه ها می توانند در مورد قوانینی که بر آنها حاکم است توافق کنند. اما با توجه به پویایی سیستم فعلی ، ذینفعان پشت کمک مالی تجهیزات پزشکی ممکن است از ثبت نام در یک سکوی مشترک مبتنی بر blockchain پرده نکشند.

 

به یک دلیل ، تولید کنندگان تجهیزات پزشکی ، سازمان های بازیابی تجهیزات پزشکی ، آژانس های واردات / صادرات دولت و آژانس های کمک های توسعه اهداف و مشوق های مختلفی دارند ، بنابراین همه از چشم چشم نمی بینند. از این گذشته ، در غیاب یک نهاد هماهنگ کننده جهانی برای اهدای تجهیزات پزشکی که تأثیر و قدرت دارد برای حل و فصل این ذینفعان در کنار هم باشد ، هیچ مشکلی برای حضور بازیکنان فعلی به طور داوطلبانه وجود ندارد.

بهترین راهکارها برای مدیریت تجهیزات پزشکی

بهترین راهکارها برای مدیریت تجهیزات پزشکی

مانع دیگر عدم ایجاد انگیزه برای گیرندگان تجهیزات پزشکی اهدا شده برای استفاده از سکوی blockchain به صورت مداوم است. در حال حاضر گیرندگان انگیزه کمی برای گزارش مجدد در مورد استفاده از تجهیزات دارند. قابل درک است که آنها بیشتر از انجام وظایف اداری وقت گیر برای جمع آوری و گزارش داده ها ، بیشتر تلاش خود را در خدمت به بیماران متمرکز می کنند.

 

گفته می شود ، یکی از مزایای استفاده از blockchain توانایی آن در پیوند مشوق ها با استفاده از نشانه ها برای همسایگی منافع ذینفعان متفاوت است. در مقاله بعدی من به این موضوع می پردازم که چگونه نشانه ها می توانند این ذینفعان را وارد بازار کنند و بازار جدیدی را برای تولید کنندگان تجهیزات پزشکی ، فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات برای دستیابی به گیرندگان باز کنند.

 

این سلسله مقاله ها برای شروع گفتگو است که امیدوارم فرضیات مطرح شده در اینجا را به چالش بکشد ، دیدگاه های جدیدی ایجاد کند و در نهایت بینش هایی را ارائه دهد که می تواند پایداری تجهیزات پزشکی در کشورهای کم درآمد را افزایش دهد. من از نظرات و سؤالات شما استقبال میکنم.

 

انتخاب یک منبع قابل اعتماد دستگاه پزشکی برای سلامت بیماران و موفقیت کلینیک یا بیمارستان شما بسیار مهم است. برای اطلاع از نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ارزان قیمت در غنا از سال 1984 با ما تماس بگیرید. مجریان معتبر بین المللی آوانته پزشکی خوشحال هستند که می توانند برای بیمارستان یا کلینیک خود در غنا نقل قول کنند. ما همچنین مراجع و عکس هایی از مشتریان خود در غنا ارائه می دهیم که تجهیزات پزشکی خود را از آوانته خریداری می کنند. ما مشتاقانه منتظر تبدیل شدن به منبع معتبر شما برای تجهیزات پزشکی هستیم!

 

https://www.berankard.com/product-category/%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *