هزینه شکست در مقابل قیمت از موفقیت

[ad_1]

آیا شما تا کنون شنیده ام نقل قول: “شما باید به پرداخت قیمت از موفقیت است.”? که ممکن است درست باشد اما من می خواهم راه Zig Ziglar می گوید: “شما باید لذت بردن از قیمت از موفقیت است.”

که بسیار درست است. موفقیت کار طول می کشد. معمولا کار سخت است. اما این نباید شما را پر از بدبختی است. اگر شما می توانید لذت بردن از سفر موفقیت, سپس آن را احتمالا نمی تواند به موفقیت واقعی. من فقط به سادگی باور نمی کنم که شما می توانید رسیدن به صلح و شادی و موفقیت در زندگی اگر راه وجود دارد باعث می شود شما یک فرد بدبختی در راه است.

به طور کلی شما پرداخت و یا لذت بردن از اگر شما ترجیح می دهند قیمت پس از موفقیت در راه است. اما آنچه در مورد عقب ؟ چه در مورد هزینه شکست ؟ آیا شما می دانید که شما را به پرداخت هزینه شکست تمام زندگی خود را? با شکست منظورم به طور موقت عقب نشینی ما روبرو می شوند در طول راه به موفقیت است. عدم ترک و یا رها از اهداف و رویاهای خود را. این تنها چیزی است که باید قادر به شما را متوقف کند.

شما احتمالا آشنا با اصطلاح “درآمد باقی مانده ، که زمانی که پول شما را بیش از و بیش به طور منظم برای چیزی انجام می شود در یک زمان. این یک چیز بزرگ است. با این حال شکست است مانند یک منفی درآمد باقی مانده است. به جای شما پرداخت بیش از یک عمر به شما پرداخت بیش از یک عمر. خیلی ترسناک نیست ؟ آنچه شما انجام می شما پرداخت و یا شما می توانید برای آن پرداخت. برای همیشه لطفا برای.

بدتر از همه این هزینه از شکست همیشه بله همیشه بالاتر از قیمت از موفقیت است. شما هرگز به پرداخت بیشتر برای موفقیت از شما برای عدم پرداخت. اگر شما در رسیدن به آنچه که شما فکر می کنید شما می خواستم و پیدا کردن که شما پرداخت قیمت بالاتر از اگر شما تا به حال به دست آمده است اهداف خود را, آیا شما واقعا موفق می شوند ؟

نوچ. به هیچ وجه. اگر شما مجبور به رها کردن بیش از شما که موفق بودن. آن را در حال باریک ظالم خودخواه و از خودراضی بود; اما نه موفقیت. موفقیت واقعی می آید از کمک کردن به دیگران چه می خواهند. شما باید به ارزش به دریافت ارزش. اگر شما به ارزش بیشتر است که شما دریافت خواهید کرد شما باید به خودتان بپرسید اگر شما واقعا در مسیر صحیح است. آنچه نیاز به تغییر ؟

شما به خصوص باید مراقب باشید با این که آنچه که شما در حال از دست دادن زمان است با خانواده. آن را ممکن است برای رسیدن به هر هدف و تحقق هر رویای شما تا به حال, اما از دست دادن همه چیز شما همیشه دوست داشتم در این فرآیند است. است که در یک قیمت از موفقیت است که تبدیل به هزینه شکست.

پس چه جای کار می کنید ؟ قیمت موفقیت لذت یک یا پرداخت هزینه از شکست بیش از یک عمر ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *