بچه های ما در حال شکست هستند و بنابراین ما

[ad_1]

شکست یک گزینه نیست! چند بار که ما شنیده ام که ؟ نگران کننده حقیقت است که در قرن 21 آموزش و پرورش, شکست, تنها گزینه به مراتب بیش از حد بسیاری از بچه های مدرسه می دانید.

فقط به عنوان موفقیت, نژاد, موفقیت, شکست, نژاد شکست… در مدارس ما در جوامع ما در هر جنبه ای از زندگی است. شکست می شود قابل قبول عادت, راه زندگی, یک مارپیچ رو به پایین از تصمیم گیری های بد مبتنی بر فرآیندهای فکری هرگز به رسمیت شناخته شده هرگز تنظیم هرگز اصلاح شود.

در “بیش از حد بسیاری از کودکان چپ پشت” یک تیم بین المللی از دانشمندان علوم اجتماعی انجام یک مطالعه در 8,000 مدرسه کودکان در ایالات متحده است. نتایج گفتن.

به گفته نویسندگان “معایب که در اوایل شروع زندگی باید اثرات طولانی مدت بر عملکرد تحصيلی.” آنها در به گزارش “اجتماعی, نابرابری که تجربه کودکان قبل از شروع مدرسه, کمک به یک شکاف بزرگ در نمرات آزمون میان پایین و بالا-SES (اقتصادی و اجتماعی) دانش آموزان بعد از آن در زندگی است.”

هر کشور دارای یک درصد از جمعیت خود را طبقه بندی شده به عنوان محروم. شواهد از تحقیقات نشان داده یک ارتباط روشن بین جوامع با سالم اجتماعی خدمات تعهد و موفقیت تحصیلی. ارائه بیشتر و حمایت اولیه برای دانش آموزان با زندگی روزمره چالش های مجزا و قابل اندازه گیری اثرات شکاف دستاورد.

دیگر چندان تعجب آور نیست آمار ارتباط بین موفقیت تحصیلی و یا شکست و سابقه خانوادگی. تحقیقات نشان داده است که بر اساس طبقه شکاف دستاورد مرتبط با این ارتباط ژنتيکی را کاهش نمی به عنوان یک پیشرفت کودک از طریق مدرسه.

پرورش رشد شناختی در آموزش و پرورش در اوایل مهم است و در حالت ایده آل باید پشتیبانی می شود و از طریق عوامل مختلف و مطلوب (مثبت) شرایط. فقط به عنوان نامزدی بسیار مهم برای موفقیت در درس, تحریک ذهنی و عاطفی و امنیتی و حمایت منابع مانند کتاب و مراقبت از کودک, بازی نقش کلیدی در رشد و تکامل امن کودک و درگیر ،

یک مقدار مشخصی از شکست یک بخش طبیعی از روند رشد. بدون آن ما نمی یاد ما نیست و ما خودمان را برای یک عمر از ناامیدی. اما بیش از حد شکست می شود و در این راه از تجربه و عقل است که می آید از تبدیل شکست به موفقیت است.

متاسفانه برای همه ما یک تعداد رو به رشد از سن مدرسه بچه ها را هرگز دریافت که شانس. آن را تبدیل به برانگیزتر قابل قبول به انتظار خاصی (و در حال رشد) تعدادی از بچه ها به شکست به رها کردن برای تبدیل شدن به یکی دیگر غمگین تفسیر در کشور ما موفقيت تحصيلي لیست.

انشعابات گسترش فراتر از یک فرد است. چند بار آنها را فیلتر و از طریق یک فرد خانواده در بسیاری از موارد تبدیل شدن به بخشی از این مسئله بسیار بزرگتر از نسل شکست… چرخه فقر است.

فقر ندارد به سبب وجود فقر اما روند فعلی در آموزش و پرورش انجام می دهند کمی به عقب شرایط منفی از حقوق خود محروم و دانش آموزان هر روز. با شکست مدرسه می آید کمتر انتخاب کمتر و خوش بینی و امید کمتر و کمتر فرصت را برای همه ما به تفاوت را.

به عنوان یک دانشجو نتواند بنابراین همه ما. هیچ اثر مثبت در جامعه زمانی که یک دانش آموز قطره. نگه داشتن دانش آموزان مشغول پشتیبانی می کند و درگیر پرداخت سود سهام به مراتب فراتر از هر گونه هزینه های متحمل شده برای اطمینان از نرخ فارغ التحصیلی رها نکنید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.