با استفاده از نقل قول های الهام بخش برای دبیرستان کلاس درس پروژه

[ad_1]

فکر جدید کلاس پروژه های خود را برای دانش آموزان دبیرستانی? یک معلم کلاس دارای این مزیت بیش از دیگر معلمان— این فرصت را به الهام بخش و نفوذ دانش آموزان خود را بیشتر از او است فوری خود را مشاور و مربی. در تسهیل معنی دار, کلاس درس, پروژه, آنها اجازه می دهد دانش آموزان به در مسئولیت های دیگر یادگیری چیزهای جدید تعامل بهتر و لذت ببرید. بنابراین به جای آن از حد معمول صندوق جمع آوری فعالیت ها و پروژه های چرا شما نمی سعی کنید چیزی بیشتر الهام بخش? در اینجا برخی از ایده های شما می توانید در کلاس خود.

الهام بخش پوستر

تشویق دانش آموزان خود را برای الهام بخشیدن به دانش آموزان دیگر به آنها غذا برای روح است. شما می توانید این کار را با درخواست از آنها برای طراحی و ایجاد پوستر با نقل قول های الهام بخش در مورد زندگی که آنها می توانید نگاه کردن و یا ایجاد خود را. آنها را به اضافه کردن گرافیک یا تصاویر حتی آنهایی که ساده به استفاده از داده پیام است. آنها می تواند قرار داده تا این پوستر در اطراف مدرسه به عنوان کلمات از انگیزه و تشویق.

الهام بخش اقلام

دانش آموزان شما همچنین ممکن است بخواهید به استفاده از نقل قول های الهام بخش برای تزئین آیتم های مختلف است که فروش آنها در مدرسه به دانش آموزان دیگر و حتی به معلمان به عنوان یک صندوق جمع آوری پروژه برای کلاس های خود را. برای مثال آنها می توانند طراحی و ایجاد کارت های خانگی و بوک مارک ها را با نقل قول های الهام بخش. آنها همچنین می توانند دست-رنگ سفید ساده پیراهن را با این نقل قول همراه با تطبیق طرح است. در صورتی که یک سرمایه برای این کسب و کار کوچک سرمایه گذاری آنها نیز ممکن است انتخاب کردن به پیراهن طرح در کامپیوتر و آنها را چاپ بر روی تی شرت. پس از آن این امر می تواند به خوبی نشان می دهد به آنها را نیز مناسب تبلیغات و تبلیغاتی آگهی و/یا پوستر به دیگران اجازه دهید می دانم که از این آیتم ها برای فروش.

علاوه بر این باید دانش آموزان خود را پوشیدن پیراهن خود را زمانی که آنها به فروش این چیزها. تصور کنید با دیدن یک شاگردی پوشیدن یک بیانیه پیراهن که به نظر می رسد به فریاد یک پیام الهام بخش!

الهام بخش مسابقات

چگونه در مورد اجازه دادن به دیگر دانش آموزان در مدرسه از سطوح مختلف پیوستن به در در سرگرم کننده است ؟ شاید کلاس خود می تواند برنامه ریزی و تسهیل نقاشی, نقاشی و یا نوشتن مسابقه تفسیر داده شده نقل قول! این حتی می تواند انجام بارگیری در این هفته! آنها را مجبور به ایجاد مکانیک و مواد تبلیغاتی. آنها می تواند نشانه به عنوان جایزه و همچنین گواهی برای برندگان. بعلاوه, شما ممکن است بخواهید به درخواست کسانی که مسئول مدرسه کاغذ برای تبلیغات و همچنین به انتشار آثار برندگان. در این راه خود را به کلاس پروژه می تواند تبدیل به یک مدرسه گسترده فعالیت است. و در همان زمان دانش آموزان خود را می تواند رسیدن به دانش آموزان همکار خود را بیش از حد و لمس زندگی خود را!

بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ استفاده از خود را در کلاس درس دوره در حال حاضر به شروع به برنامه ریزی این پروژه که فکر می کنید بهترین خود را به نفع دانش آموزان است. بهتر است شما می توانید اجازه دهید آنها رای دهند که در آن آنها می خواهم به انجام. آن را نیز خوب به تقسیم آنها به دو گروه تقسیم و هر یک را چیزی متفاوت است. فقط مطمئن شوید که برای کمک به آنها در برنامه ریزی و پیاده سازی. می توان آن را کلاس خود را مجموعه ای از الهام بخش پروژه های. موفق باشید و لذت ببرید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *