من از این فرصت برای اثبات که پول نمی تواند مرا خوشحال

[ad_1]

عنوان این مقاله این است که نقل قول از یکی از من تمام زمان های مورد علاقه کمدین اسپایک میلیگان.

من نقل قول عشق و اغلب به نوبه خود به آنها را برای الهام زمانی که تحقیق در مورد یک مقاله برای نوشتن. من موضوع این حال من تلاش شخصی به عشق پول’ – نقل صفحات نمی نا امید به معنای واقعی کلمه وجود دارد هزاران نفر در مورد پول:

پول خوب است:

پول بهتر است از فقر اگر تنها به دلایل مالی – وودی آلن

پول آسان می آیند آسان:

من صرف مقدار زیادی از پول در مشروب الکلی پرندگان و اتومبیل های سریع است. بقیه من فقط حیف و میل – جورج بهترین فوتبالیست

وجود دارد هرگز به اندازه کافی:

من به اندازه کافی پول به گذشته من بقیه زندگی من, مگر اینکه من چیزی خرید – جکی ماسون

دولت این همه طول می کشد به هر حال:

من دوست دارم برای رفتن به واشنگتن اگر فقط به من نزدیکتر پول – باب هوپ

و به همین ترتیب!

در طول این سالها من شخصا تا به حال در تلاش برای دریافت یک دسته در رابطه با پول, اما سفر کرده اند این موضوع به تازگی به عنوان یک نتیجه از کار من است. من توسعه وب سایت برای یک جوان موفق پسر آدم Eason. هنگامی که با قرار دادن یکی از محصولات صوتی بر روی خط من تصمیم به آن را چک کنید به عنوان آن را با عنوان “طرز فکر میلیونر”. این واقعا به من فکر و منجر به خود من تجزیه و تحلیل است که واقعا آشکار

پس از شروع در کسب و کار 10 سال پیش من همیشه رسیدن به یک سطح معینی از درآمد و همه چیز اتفاق می افتد به فقط اجازه دهید من گذشته که نقطه. من صحبت کردن نیست فقر در اینجا, اما, تقریبا به عنوان اگر توسط من طراحی درآمد ثابت شد. من تا به حال یک مانع که من می دانم در حال حاضر پول من طرز فکر که با قرار دادن یک کلاه بر روی هر گونه بیش از یک مقدار مشخصی. آن پول خود من طرز فکر که نیاز به توجه.

به عنوان تحليل من من به رسمیت شناخته شده برخی از مهم اعتقادات است که کاشته شد راه برگشت در جوانان است.

پدر من یک نمونه یورکشایر ، اکثر مردم در انگلستان را درک کلیشه ای است که برای اشاره کنم. او کاملا خوب است اما دور و بلانت (به نام بیل با بیل کندن). ما فقیر از نظر مالی به عنوان یک خانواده با وجود سخت پیوند کار می کنند اما غنی در بسیاری از راه های دیگر.

او فقط به من یک بیت از مشاوره مالی تحویل در ضخامت شمالی لهجه “اگر ‘e قرض ‘owt – ‘e را مدیون ‘owt”. ترجمه برای بقیه جهان – اگر شما نمی توانید در بدهی شما را حفظ از مشکل. پدر من اگر او امروز زنده خواهد بود بخشی از این آمار رکورد بدهی کارت اعتباری.

من نیز به ارمغان آورد تا به عنوان یک مسیحی با ارزش است که نمی محل اهمیت زیادی در دستیابی به ثروت مادی. یکی دیگر از قوی نشانگر برای من خودآگاه در یادگیری.

من بیشتر تقویت پول من اعتقاد طرز فکر با رفتن به حرفه پرستاری (یک داستان برای زمان دیگری) است که به خصوص برای یک مرد در زمان غیر معمول بود و همچنین مالی بسیار پرارزش است. من توجیه آن را در ذهن خود من چون من به طور کامل لذت می برد ، قطعا آن را پاداش غیر مالی طبیعت و باعث شد تا من با داشتن فوق العاده حرفه ای و کار در مکان های خارج از کشور من هرگز سفر کرده اند اما برای من اشتغال است.

من استفاده می شود به می گویند به دوستان “من اهمیتی نمی دهند در مورد پول – این کار دارم”.

چقدر سخت تر می تواند من را تحت فشار بوده اند من نگرش منفی برای پول ؟

رول در سال – همسر و فرزندان و همه کسانی که مسئولیت های بعد از آن – و حدس بزنید چه ؟ پول شد بیشتر از یک موضوع است.

چرا اجرا یک کسب و کار و ایجاد برخی از پول ؟ – فکر I.

وجود قطعی در این طرح هر چند, یعنی, یک ذهن خودآگاه زیر آورده تا با یک آموزش و یک باور است که پول مهم نیست’

جای تعجب نیست که پول واقعی ثابت شده است دشوار است برای من.

مطمئن شوید که به اندازه کافی از کسب و کار ساخته شده بقا سطح درآمد اما هیچ چیز بیشتر – تا حالا. که پول مانع است و در نهایت و به راحتی در حال نقض و اثبات است ،

خبر خوب این است که من یک سلاح جدید برای تغییر طرز فکر من – خود هیپنوتیزم. شما به سادگی خود را آموزش ذهن خودآگاه و ایمپلنت های مختلف پول طرز فکر. بخش مهمی از مغز خود را خودآگاه می توان آموخت چیزهای جدید. من می توانم در مورد خود هیپنوتیزم, اما آن را برای دیگران خیلی بیشتر واجد شرایط برای تدریس و آموزش شما بیشتر است.

من فقط با استفاده از خود هیپنوتیزم. چه کشف!

وجود دارد هیچ حسرت در مورد گذشته و در واقع بسیاری از سابق اعتقادات دست نخورده باقی می ماند – شما می توانید انتخاب کنید چه چیزی را نگه دارید و چه چیزی را تخلیه با این هیپنوتیزم مسائل است. یکی از دلایل من می خواهم به پول این است که پول را به علل و شرایطی که من می خواهم برای کمک به. وجود دارد تعجب نیست.

ذهن من در سهولت به دلیل نوع دوستانه کنار طبیعت من است راضی بودن با این پول جدید طرز فکر.

اوه خوبی به من میلیون ها نفر.

یک چیز وجود دارد من نمی دانم اگر من پدر و راست در مورد آن رنجور کارت های اعتباری. او را برکت دهد!

این شگفت انگیز است که چگونه سریع بعد می آید وقتی که شما خرید در حال حاضر! – Milton Berle

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.