مستاجر تحت اشغال خانه بیمه – باید به عنوان خوانده شده برای صاحبخانه!

[ad_1]

بهترین ارجاع بیمه هر آژانس می تواند برای درخواست آهنگ خود را ضبط.

Laizer Schonbrun بیمه عامل برتری همتراز با این نسخهها کار برای یکی از سریعترین رشد سازمان ها در ایالات متحده است. او مربوط زیر داستان موفقیت با توجه به مستاجر اشغال حساب.

“من واقعا احساس بد برای مالک از مستاجر اشغال خانه. او به ما در هوی و هوس و شکایت در مورد چگونه بانک خود را مجبور کرده بود یک سیاست بیمه خاص او. نه تنها پوشش نامناسب به نظر می رسد اما مرتبط با حق بیمه بسیار بالا بود.

“مثل همیشه من وجود دارد برای کمک به هر حال من می توانم. من به کار سراغ من سازمان شبکه ای از پذیره و در کمتر از یک روز به من بیشتر پوشش که بیشتر بموقع در بسیار رقابتی نقل قول که من محدود. پس از آن من فرستاده جدید بیمه اطلاعات به بانک.

“در من روز به روز تجربه این فقط یکی دیگر از بیمه موفقیت! برای مشتری جدید آن روز که املای امداد و یک مگا دوز با تشکر به من و تیم من!”

اطلاعات زیر در مورد مستاجر اشغال خانه است اما خلاصه.

با اینحال, آن را در خدمت به اطلاع رسانی عمومی در یک راه نشان داد.

مستاجر-خانه های اشغال شده و مربوط به گزینه های بیمه

اگر شما خود را یک محل اقامت اولیه خانه است که شما اجاره به صورت پراکنده برای مقدار کوتاه از دوره های یک سازمان مستقل ممکن است قادر به غربال کردن از طریق پذیره آن را می پردازد برای پیدا کردن موقت اجاره سیاست. اگر نه, شما نیاز به یک مربوط سوار متصل به خانه فعلی خود را بیمه.

اگر شما می خواهید به طور مداوم اجاره محل اقامت اولیه خود را برای یک مقدار کوتاه از زمان به متفاوت مستاجرها شما احتمالا نیاز به یک کسب و کار سیاست بود که ارائه شده برای هتل ها و متل است.

از سوی دیگر اگر شما صاحب یک خانه تعطیلات و یا ملک سرمایه گذاری است که شما می خواهید به اجاره برای مدت طولانی از نظر صاحبخانه سیاست الزامی است.

این نوع از سیاست شامل فرم زیر پوشش:

• پوشش خسارت بدنی

• اموال شخصی پوشش (برای لوازم چپ برای مستاجر استفاده کنید)

• پوشش مسئولیت

از دست دادن پوشش اجاره چیزی است که صاحبخانه می توانید برای انتخاب کردن به عنوان به خوبی. این از شما محافظت در رویداد خود را مستاجر برگ و هیچ جایگزینی مستاجر است یافت می شود. همچنین سپر شما از دست دادن مالی زمانی که شما نمی تواند اجاره ملک خود را با توجه به تعمیر کار یا لازم بازسازی به عنوان یک نتیجه از خسارت است که تحت سیاست خود را.

برای اطلاعات بیشتر در مستاجر-خانه اشغال شده بیمه صحبت می کنند به یک حرفه ای سازمان مستقل و با اعتبار است که می گوید شما مشتری تمرکز عملیات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *