آفرین شما شکست خورده!

[ad_1]

بنابراین شما متعهد به ایجاد برخی از تغییرات – توسعه عادات سالم می گویند هیچ به عادات ناسالم. شما با قرار دادن برخی از برنامه های را به محل. شما رفتن سوخت و شتاب و احساسات مثبت; شاید شما در حال شروع به دیدن برخی از نتایج حاصل از کار خود را. پس از مدتی قبل از شما آن را می دانم, آن را بیش از. شما شکست خورده – هورا!

در اینجا برخی از نقل قول من جمع آوری شده در مورد “شکست” وجود دارد مقدار زیادی از حکمت در اینجا!

شما ممکن است یک شروع تازه در هر لحظه شما را انتخاب کنید برای این چیزی است که ما تماس بگیرید ‘شکست’ است و نه سقوط اما پایین ماندن.

Mary Pickford (1893 – 1979)

شما همیشه پاس شکست در راه رسیدن به موفقیت.

میکی رونی (1920 – )

دردناک به عنوان می توان آن را (“دست نزن اجاق گاز است. آن را داغ!”), شکست شگفت آور سریع به عنوان یک کمک آموزشی. در واقع زندگی می تواند به عنوان یک شکست-محیط یادگیری غنی.

Whitworth, Kimsey-خانه & Sandahl

این نویسندگان از “شرکت فعال مربیگری: مهارت های جدید برای مربیگری مردم به سوی موفقیت در کار و زندگی” نیز اشاره همه مهم تفاوت بین شکست در چیزی (که اجازه دهید آن صورت, ما) و یک شکست (که اجازه دهید آن صورت, ما نه!).

به مراتب بهتر از آن است که به جرات توانا همه چیز را به نفع خود شکوه پیروزی حتی اگر شطرنجی با شکست از رتبه با کسانی که فقیر ارواح که نه لذت و نه رنج می برند زیرا آنها در زندگی خاکستری گرگ و میش است که می داند نه پیروزی و نه شکست.

تئودور روزولت (1858 – 1919)

بسیاری از شکست های زندگی افرادی هستند که درک نمی کنند که چقدر به موفقیت نزدیک بودند که آنها به.

Thomas A. Edison (1847 – 1931)

موفقیت توانایی رفتن از یک شکست دیگر بدون از دست دادن شور و شوق.

سر وینستون چرچیل (1874 – 1965)

یک دقیقه موفقیت می پردازد شکست سال است.

رابرت براونینگ (1812 – 1889)

آیا نمی شود دلسرد شکست. می توان آن را یک تجربه مثبت. شکست یک معنا بزرگراه به موفقیت آنجا که هر کشف آنچه نادرست است ما را به دنبال صادقانه پس از چه چیزی درست است و هر تجربه تازه اشاره می کند نوعی از خطا که ما باید پس از آن با دقت اجتناب از.

جان کیتس (1795 – 1821)

آیا از ترس شکست به طوری که شما حاضر به چیزهای جدید را امتحان کنید. غم انگیزترین خلاصه ای از زندگی شامل سه توضيحات: می تواند داشته باشد, ممکن است داشته و باید داشته باشد.

لوئیس E. بون

آیا من به شما یک فرمول برای موفقیت ؟ آن را کاملا ساده ، دو نرخ خود را شکست. شما به فکر شکست به عنوان دشمن موفقیت است. اما آن را به عنوان همه. شما می توانید دلسرد شکست – و یا شما می توانید از آن یاد بگیرند. پس پیش بروید و اشتباه است. همه شما می توانید. چرا که به یاد داشته باشید که در آن شما خواهد شد پیدا کردن موفقیت است.

Thomas J. Watson

این اشتباه است که فرض کنید که مردان موفق از طریق موفقیت آنها بسیار oftener موفقیت از طریق شکست. حکم مطالعه و مشاوره و مثال هرگز نمی توانست آنها را آموزش داده تا به خوبی به عنوان عدم انجام داده است.

ساموئل اسمایلز

و در نهایت:

نمی از دست دادن اعتماد به نفس خود را اگر شما لغزش سپاسگزار برای یک سفر دلپذیر. و خودتان را انتخاب کنید تا گرد و غبار خود را خاموش و شروع همه را دوباره و دوباره.

Jerome Kern & دوروتی زمینه

شما می توانید به دو روش پس از شکست – “وای بر من!” و یا “چه در حال حاضر؟”. به عنوان مشتریان مربیگری من می خواهم به شما بگویم سوال ها که در آن شما همیشه پیدا کردن طلا. و به عنوان یک پاداش آنها نیز که در آن شما همیشه پیدا کردن پاسخ.

اگر شما تا به حال یک مجموعه پشت لغزش و یا شکست خود را با مراقبت از خود طرح – تبریک می گویم! به این معنی که شما سعی کردم چیزی!! این همچنین بدان معنی است شما بدست برخی از درس های مهم.

(c) Copyright 2005 واقعی مربیگری خدمات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *