ادعای فکری علیه بازیکنان فولاد

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش برابر فولاد اظهار کرد: از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم و به شرفشان درود می‌فرستم. از روز اول هم از نظر شرافت و هم از نظر فنی به آن‌ها اعتقاد داشتم. جایگاه ما نه مناسب نساجی و نه مناسب این بازیکنان بود. فرصتی شد که این بازیکنان بتوانند خودشان را نشان دهند و امیدوارم همین روند را ادامه دهند. با توجه به حضور سرمربی تیم ملی در ورزشگاه برای تماشای دیدار ما، امیدوارم نگاه مساعدی به این بازیکنان شود. امیدوارم که اسکوچیچ آنها را به تیم ملی دعوت کند.

او ادامه داد: برگشت خیلی خوبی به بازی داشتیم و بازیکنان با تمام وجودشان تلاش کردند و آرامش داشتند و همین باعث شد گل‌های خورده را جبران کنند. فشار زیادی به حریف وارد کردند و همین باعث شد حریف اشتباه کند و اخراجی بدهد. بعد از اخراج تغییر تاکتیک داشتیم و تیم را سه دفاعه کردیم و خدا را شکر بازیکنان توانستند خیلی خوب از فرصت‌ها استفاد کنند و یک برد شیرین را به دست بیاوریم. جای طرفداران پرشور و عاشق نساجی امروز خالی بود. وجودشان را احساس می‌کنیم ولی خیلی قشنگ‌تر می‌شد اگر در ورزشگاه حضور داشتند و این خوشحالی را تقسیم می‌کردیم. این برد را به هواداران خوب‌مان تقدیم می‌کنم.

فکری درباره داوری هم توضیح داد: جا دارد از جامعه داوری تشکر و قدردانی کنم. داوران قشر مظلومی در فوتبال ما هستند. در فوتبال دنیا با وجود VAR حتی بهترین داورها هم اشتباه می‌کنند. داوران ما بدون این امکانات سوت می‌زنند و خیلی هم خوب بازی‌ها را کنترل می‌کنند. امروز هم تیم داوری واقعا عالی سوت زد و خیلی خوب بازی را کنترل کرد. با توجه به اینکه تیم حریف جلو افتاد و وقت کشی های مکرر داشت، ما به این موضوع اعتراض کردیم. این وقت کشی‌ها منسوخ شده است و نمی‌دانم چرا در فوتبال ما هنوز ادامه دارد. تیمی مثل فولاد که یکی از تیم‌های خوب فوتبال ماست و بازیکنان خیلی خوبی دارد، نمی‌دانم چرا به این بازیکنان دستور داده می‌شود که وقت را تلف کنند. از تیم داوری تشکر می‌کنم. بسیار خوب سوت زدند و بازی را خوب کنترل کردند. امیدوارم فدراسیون قدر این داوران را بهتر بدانند.

سرمربی نساجی درباره فشردگی بازی های تیمش هم بیان کرد: از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم. در بحث حمایت از تیم خیلی به ما کمک می کنند. وقتی هواپیمای اختصاصی در اختیار ما می‌گذارند، خیلی سریع‌تر می‌توانیم بازیکنان را برای ریکاوری به تهران برگردانیم. با توجه به اینکه فشار زیادی روی بازیکنان وجود دارد در مازندران می‌مانیم و کار ریکاوری را اینجا انجام می‌دهیم. در مجموع ساختارها و امکانات آماده شود و مسئولین شهری و استانی نگاه ویژه‌ای به نساجی و شهر قائمشهر داشته باشد، تیم ما مشکلی برای اسکان در قائمشهر ندارد ولی مهم این است که ما بتوانیم آن امکانات را داشته باشیم تا در کنار هواداران تمرین و بازی کنیم و از تیم نساجی با هم لذت ببریم.

جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری بعد از بازی شرکت نکرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *