شجاعت به موفقیت – نقد و بررسی کتاب

[ad_1]

شجاعت به موفقیت این است که یک کتاب سه بار المپیک روبن گونزالس. پس از رقابت در زمستان, Salt Lake City, بازی های المپیک در سال 2002 آقای گونزالس دعوت شده بود به صحبت در مورد خود را در المپیک تجربه در یک مدرسه. سخنرانی او را به خوبی دریافت که او به زودی راه اندازی یک حرفه جدید به عنوان یک سخنران حرفه ای اشتراک گذاری داستان های خود را و بینش در مورد موفقیت.

آنچه در مجموعه این کتاب جدا از دیگر کتاب این است که نویسنده توانایی برای نشان دادن اصول موفقیت از طریق به یاد ماندنی و گاهی طنز آمیز داستان است که او شخصا تجربه. او ارائه می دهد یک چشم انداز است که تعداد کمی از مردم. از یک به طور منظم و 21 ساله بود که نشان از موفقیت کمی در هر نوع ورزشی آقای گونزالس موفق به تبدیل شدن به یک المپیک athelete. آقای گونزالس به رقابت در ورزش لوژ سواری یک ورزش که در آن شما مسابقه در سورتمه بر روی یخ اغلب در سرعت های بالا از 90 مایل در ساعت یا بیشتر. این است که یک ورزش برای ضعف در قلب است. به عنوان آقای گونزالس نوشت: در کتاب “luge آهنگ یک مسیر طولانی شوت از معنی نرم و صاف کردن, بی رحم یخ شروع می شود که پنجاه داستان بالا. پنجاه داستان! که راه!”

آن هیچ feat کوچک است که آقای گونزالس آغاز شده در ورزش luge تنها در 21 هنگامی که بسیاری امیدوار المپیک در ورزش داشته اند 10 سال تجربه زیر کمربند خود را. این کتاب موضوع مورد کشت شجاعت به موفقیت است درست به زندگی به عنوان آقای گونزالس به حال برای نشان دادن شجاعت تمام به راه خود را از طریق المپیک سفر از آغاز تا پایان.

این کتاب نوشته شده است در یک بازی گاه به گاه دوستانه سبک است که اجازه می دهد تا خوانندگان به راحتی شناسایی با نویسنده به عنوان یک فرد عادی. احساس کردم در حالی که خواندن کتاب است که با دنبال کردن راه خود را از تفکر و رویکرد به مشکلات من بیش از حد می توانید یک رویا و رسیدن به آن است.

آقای گونزالس را داستان زندگی واقعی نشان دادن بسیاری از اصول موفقیت است که ما در حال حاضر ممکن است شنیده ام قبل از. او نمونه شکاف بین تئوری و عمل است. برای مثال در قسمت 1 از این کتاب وجود دارد یک بخش با عنوان “چگونه به منظور بالا بردن نفس خود را باور سطح.” او برشمرد سفر شخصی خود در ساختمان خود باور است. وقتی که من درک چگونه او قادر به انجام آن من شروع به درک که در آن من ممکن است گیر کرده و آنچه که من می تواند انجام دهد برای غلبه بر گیر بودن.

این کتاب به خودی خود می تواند یک ابزار مفید در سفر شخصی خود را به موفقیت. در بسیاری از صفحات شما را پیدا خواهد کرد مفید نقل است که در خدمت به عنوان یادآوری به قدرتمند اصول موفقیت که آقای گونزالس نوشته است در مورد. پس از خواندن اولین بار از این کتاب شما می توانید تلنگر از طریق این کتاب به سرعت به یک بار دیگر مزه نقل و حکمت آنها تقویت این ایده ها در آگاهی خود را. این کتاب همچنین می آید با یک کارت حاوی 12-خط قهرمان Creed است که به طور خلاصه نویسنده اصلی ایده ها در مورد آنچه در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به یک قهرمان.

در خلاصه من پیشنهاد می کنم این کتاب برای هر کسی که آماده است تا تجربه موفقیت بیشتر در زندگی او است. این کتاب پر از های جالب و الهام بخش داستان است. این داستان که می تواند اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن شجاعت است که شما نیاز به موفقیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *