فکر کردم از روز برای بسکتبال شیوه های

[ad_1]

تاثیر فوق العاده ای فرصت برای مربیان بسکتبال مرحله است که این ورزش را فراهم می کند برای القای موفقیت عادات خود بازیکنان است که می تواند یک عمر گذشته. بسکتبال بیش از فقط یک ورزش می توان آن را یکی از بهترین آماده سازی برای زندگی بعد از مدرسه که یک فرد جوان می تواند تجربه.

یکی از راه های که من سعی کردم به استفاده از لحظات اموختنی است به یک “فکر روز” قبل از هر عمل است. ممکن است الهام بخش نقل قول یک قطعه و یا ایده از یک کتاب و یا یک مقاله و یا یک مشاهده از یکی از مربیان در مورد این تیم است.

فکر به تناسب زیر سه معیار قبل از ما از آن استفاده خواهد شد.

1) من می خواهم فکر به چیزی که خود را بهبود بخشد “بازی های ذهنی” برای کمک به آنها با داشتن بسیاری از پاداش های نجومی از بسکتبال حرفه.

2) فکر باید در خط با ما برنامه هسته ای ارزش. من می خواهم آن را به منظور افزایش علائم تجاری تاکید می کنیم و نه کمک به بیش از حد اطلاعات

3) باید آن چیزی است که باید ارزش برای تمام زمینه های زندگی خود را نه فقط بسکتبال

فکر برای روز بسیار مهم برای توسعه طرز فکر ما احساس می کنیم که ما باید موفق باشد. من باور دارم که چقرمگی روانی یکی از مهم ترین مهارت ها در برنده شدن در برنامه. به منظور توسعه که نیاز چقرمگی روانی ما آموزش نگرش و تلاش در هر روز است. من همچنین می خواهم به جای این افکار برای روز در بازیکنان نوت بوک و در تابلوهای اعلانات و قفل دیوارهای اتاق است.

در اینجا فقط چند نمونه از برخی از گذشته افکار از روز که ما استفاده می شود. من امیدوارم که آنها به شما برخی از ایده های برای پیدا کردن و ایجاد الهام بخش, basketball quotes برای انتقال به تیم خود.

  1. ما تمرین و بازی با شدت و سختی و هم از دولت و تیم قهرمانی در هر روز است.
  2. این بازی جوایز سختی-براد استیونس
  3. بازیکنان بازی اما دشوار بازیکنان پیروزی-تام Izzo
  4. متحد ایستاده ایم divided we fall
  5. هرگز اشتباه فعالیت برای دستیابی-جان چوبی
  6. ما بی امان!

من می خواهم به حال فکر روز در آغاز تمرین و از آنها بخواهید برای بازیکنان ورودی به عنوان به چگونه آن را در مورد هر دو تیم ما و زندگی خود را. سپس به عنوان تمرین گستراند اگر وجود دارد به درخواست فکر برای روز به شرایطی که بوجود می آیند, من مطمئن شوید که به سرمایه گذاری در آن لحظات اموختنی. در نهایت ما اجتماع افراد یک تیم در پایان تمرین به سرعت بررسی تمرین و شامل فکری برای این روز به عنوان بخشی از این روکش.

من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که مربیان بسکتبال است که تعریف و سپس ایجاد یک طرز فکر موفقیت موفق تر خواهد بود در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت اجرا شود. کوتاه مدت بودن این بازیکنان تجربه هم در بسکتبال و در مناطق دیگر از زندگی خود را. دراز بودن بسیار مهم تر رشد به سمت تبدیل شدن به یک سازنده مشارکت و مبارک ، نیاز خاص آنها را برای هر روز کمک می کند تا با این طرز فکر موفقیت روند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.