10 الهام بخش آقای راجرز, نقل قول, متولدین را دوست دارم

[ad_1]

پس از تماشای “شما نمی شود همسایه من?” با تا کنون چندان دوست داشتنی تام هنکس من راه می رفت دور احساس الهام گرفته است. همه ما باید کمی بیشتر مانند آقای راجرز.

نمایش “Mister Rogers’ Neighborhood,” اولین ساخته شده راه خود را به مجموعه های تلویزیونی در فوریه 19, 1968. من هفت سال پس از آن و نفرت به اعتراف است که من به طور کامل درک PBS نشان می دهد.

اما به عنوان یک بزرگسال, من می توانید ببینید که چگونه آقای راجرز شفقت و همدلی به ما آموخت جمعیتی به عنوان کودکان است که ما فقط برای خودمان.

و آقای راجرز کمک آرامش ما در طول یک زمان پر سر و صدا. به عنوان شما boomers را به یاد داشته باشید تماشای اخبار ترسناک بود در سال 1968 با ویتنام جنگ و ترور مارتین لوتر کینگ جونیور و رابرت اف کندی. به عنوان فرد راجرز گفت: “زمانی که من یک پسر بچه بود و من می بینم چیز ترسناک در اخبار, مادر من می خواهم بگویم به من نگاه یاران. شما همیشه پیدا کردن افرادی که در حال کمک به.'”

آقای راجرز حس بی گناهی آرامش, حس کنجکاوی و بازیگوشی به ما کمک متولدین ببینید گاهی اوقات ترسناک جهان به عنوان یک مکان برای تجربه عشق و محبت یک محل برای ایجاد و ابداع یک محل برای زندگی مثبت و معناداری زندگی است.

به نظر می رسد نشان می دهد طنین انداز با بسیاری از مردم پس از آن زد در PBS تا 2001. چه بسیار فوق العاده است که معلوم می شود فرد راجرز بود فقط به عنوان آرام و مهربان و دانا و همدلانه در زندگی واقعی به عنوان او یاد کودکان را نشان می دهد.

به افتخار این فیلم که من کاملا دوست داشتنی در اینجا 10 نقل قول است که مطمئن شوید که برای روشن کردن روز خود را تشویق شما را به مهربان و با ملاحظه تر و رسیدن به همسایه خود است.

“اگر شما تنها می تواند حس چقدر مهم است که شما به زندگی کسانی که شما را ملاقات کند; چگونه مهم است که شما می تواند به افرادی که شما ممکن است هرگز حتی از خواب. وجود دارد چیزی است که از خودتان است که شما را ترک و در هر جلسه با فرد دیگری.”

“هر چیزی که انسان محفل و هر چیزی که محفل می تواند بیشتر قابل کنترل است. زمانی که ما می توانیم بحث در مورد احساسات ما تبدیل شدن آنها به کمتر قریب به اتفاق کمتر ناراحت کننده و کمتر ترسناک است. مردم ما با اعتماد که مهم است بحث می تواند به ما کمک کند می دانم که ما به تنهایی نیست.”

“اغلب زمانی که شما فکر می کنم شما در پایان چیزی است که شما در آغاز چیز دیگری است.”

“تصور کنید که ما چه واقعی محله خواهد بود اگر هر یک از ما ارائه شده به عنوان یک ماده البته فقط یک نوع کلمه به شخص دیگری است.”

“هیچ زندگی عادی رایگان است که از درد. این کشتی با مشکلات ما است که می تواند انگیزه ای برای رشد ما است.”

“سه راه وجود دارد به موفقیت نهایی: راه اول این است که به نوعی می شود. راه دوم این است که به نوعی می شود. راه سوم این است که به نوعی می شود.”

“هیچ کس دیگری می تواند زندگی شما زندگی می کنند. و حتی اگر هیچ انسانی کامل است ما همیشه باید این شانس را به چیزی منحصر به فرد در مورد ما به زندگی در یک بازخرید راه است.”

“عفو و بخشش یک چیز عجیب و غریب. آن را گاهی اوقات می تواند آسان تر به بخشش دشمنان ما از دوستان ما. می توان آن را سخت ترین از همه به بخشش مردم ما عاشق. مثل همه زندگی مهم است مهارت های مقابله ای توانایی ببخشد و ظرفیت به اجازه رفتن از خشم به احتمال زیاد ریشه خیلی زود در زندگی ما است.”

“این بسیار نیست آنچه که ما در این زندگی است که مهم است. آن چیزی است که ما آنچه که ما انجام دهد.”

“هر کس مشتاق به دوست شود. و بزرگترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که اجازه دهید مردم می دانند که آنها را دوست داشت و قادر به دوست داشتن.”

فرد راجرز درگذشت در سال 2003 اما کلمات خود را به الهام بخش همه ما است. به عنوان آقای راجرز آواز می خواند آهنگ تم از خود نشان می دهد “شما نمی شود همسایه من?”: “پس بیایید بیشتر از این روز زیبا.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.