9 به نقل از مارتین لوتر کینگ جونیور به عنوان آنها اعمال امروز

[ad_1]

من شخصا اعتقاد دارم مارتین لوتر کینگ جونیور یکی از بزرگترین هدیه به آمریکا معنویت. او صحبت کرد و عاشقانه زندگی می کردند شجاعانه او به چالش کشیده دیگران به بالاتر از خود را در شرایط حاضر و به تجربه خود و دیگران در بیشتر و بیشتر در راه عشق. کلمات خود را می خواند از سراسر کشور ما مانند رایحه شیرین عمیق و حقیقت پنهان. او راه می رفت با پری و صداقت و هموار کردن راه برای دیگران برای انجام همان. او برگزار شد تا نور در میان تاریکی بزرگ. او رویای یک احتمال است که ما در حال شروع به دیدن شکوفه را به یک واقعیت است. از طریق یک تک اعمال انسان و کل کشور تغییر کرده و از مراسم تحلیف باراک اوباما به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده زندگی در اثبات این که این چنین است.

امروز به افتخار یک معلم بزرگ منعکس زیر نه نقل قول از دکتر کینگ اجازه می دهد خود را عقل بزرگ به طنین در زندگی خود را به منظور تجربه بیشتر پری غنا و آبدار بودن در سال به آمده!

1. “تاریکی نمی تواند بیرون راندن تاریکی فقط نور می توانید انجام دهید که. نفرت نمی تواند درایو نفرت; تنها عشق می تواند انجام این کار است.”

مثبت شرایط می تواند تنها بهار از خوش بینی. صلح هرگز تاسیس از طریق جنگ. و صلح درونی هرگز ایجاد شده از طریق منفی خود صحبت کنید.

بنابراین بسیاری از ما با دیگران مهربان و در عین حال بی رحمانه دیکتاتورهای داخلی. تمرین صحبت کردن به آرامی به خودتان این هفته مثل شما که به شیرین کودک بی گناه. دلسوز و درک. بود, تشویق, هیجان زده و شاد در مورد تمام است که شما خواب. آن است که تنها از طریق یک رویکرد است که لذت واقعی و غنای زندگی را می توان در آغوش گرفت.

2. “ایمان این است که قدم اول حتی زمانی که شما نمی بینید تمام راه پله.”

عمل از دست رفته گام در بسیاری از مردم سفر. بسیاری از ما می دانیم آنچه که ما باید انجام دهند و در عین حال زندگی می کنند نه در تراز با آن اهداف است. پله به یکپارچگی و حرکت رو به جلو انرژی با در نظر گرفتن عمل هر عمل حیاتی است. بدون حرکت وجود دارد stagnancy. هیچ چیز می تواند تغییر زمانی که هنوز ایستاده.

بنابراین یک جهش. تصمیم گیری در مورد چیزی کوچک این هفته است که شما شده است قرار دادن کردن. هنگامی که شما آن را برای اولین بار شجاع مراحل زندگی یک راه زیبا از روشنایی جاده فقط پیش. با هر گام رو به جلو در این مسیر خواهد بود نشان داد و سفر خود را گشوده خواهد شد.

3. “به معنی استفاده می کنیم باید به عنوان خالص به عنوان به پایان می رسد ما به دنبال.”

بنابراین اغلب ما sidetracked در این کشور و تنها نگه پایان نتایج حاصل از تلاش ما در زمینه. اما اغلب من مشتریان است که بسیار به ظاهر موفق و مالی فراوان…در عین حال معنوی ورشکسته. بسیاری از مردم هستند تا با تمرکز بر روی این جایزه که آنها هر چیزی را انجام دهید برای دریافت وجود دارد فراموشی به توقف در طول راه به منعکس کننده سپاسگزار و بوی گل رز.

اگر ما در زندگی در یک جهان که در آن تنها چیزی بود که از هر اهمیت بود و در واقع هدف خود را آگاهی محبت خود را و یا ایمان خود را چگونه شما را پشته تا ؟ چه نمره ای را به شما بدهد شما در زندگی ؟

همان اصل امر در فنگ شویی است. به عنوان مهم است که خانه خود را نگاه زیبا اما چگونه آن را کردم به این باشد که راه. که شما باید احترام هنگام تمیز کردن. که شما باید شادی زمانی که تزئین. که شما لبخند شما به تنظیم مجدد. به جای تمرکز بر چگونه شما که جای همه شما انجام می دهند… و شما انجام می شود ،

4. “کیفیت و نه طول عمر از زندگی چیزی است که مهم است.”

ما تمایل به انتخاب در مورد زندگی ما از نظر جسمانی بر سلامت معنوی. ما می خواهیم به زندگی طولانی و ما پزشکان و بیمارستان ها و شرکت های دارویی به حمایت از این اهداف است. اما اگر ما فقط به عنوان سر سخت در مورد خود ما شادی و خنده ؟ اگر ما مبارزه به معنی و عشق ؟ چه می شود اگر ما می توانید هر چیزی را به شور و احساس لذت و بازیگوشی هر روز ؟

تمایل برای طول عمر است که بر اساس ترس است. از سوی دیگر بر اساس عشق است. در چه راه هایی می تواند به شما شروع به یک زندگی طولانی و با محبت زندگی ؟ در آوردن حتی کوچکترین برق زده از سبکی به روز خود را خواهد شد بسیار دورتر برای سلامتی و طول عمر از سفر به پزشک…

5. “یک فرد آغاز شده است زندگی می کنند تا زمانی که او می تواند به افزایش فوق باریک محدوده خود را فردگرا نگرانی به نگرانی های گسترده تر از تمام بشریت است.”

هنگامی که مشتریان من آمده سرخوردگی یا افسردگی معمولا زیرا آنها منتقل دیدگاه های خود را درون غرق در جزئیات زندگی خود را. من شده است وجود دارد بسیاری از بار خودم به عنوان مغز انسان دارای اب زیر کاه راه قرار دادن هر یک از ما به عنوان مرکز خود ما را از جهان کوچک. و در حالی که به نظر می رسد مانند آن خواهد بود یک چیز بزرگ آن را نیز ویران می تواند.

هنگامی که ما تغییر تمرکز ما بر روی دیگران, ما نه تنها تجربه کمک به یک شخص انسان است, اما ما همچنین متوجه است که ما نه تنها دیگران به اشتراک بگذارید همان مبارزات (یا بعضی اوقات بدتر از آنهایی است که چیزهایی که ما در حال تثبیت روی ممکن است واقعا نمی شود که مهم بعد از همه.

این تمرکز به بیرون نیز می تواند به یک حس عمیق از رضایت است. زمانی که ما زندگی می کنیم تنها برای خودمان وجود دارد پوچی است که توسعه. با نگه داشتن به آنچه ما می دانیم به درست و درخشان چراغ ما برای دیگران برای دیدن ما نه تنها غنی سازی خود ما زندگی می کند اما یک تفاوت در جهان – و این نوع از تجربه همیشه درو دور پاداش بیشتر از آن انجام می شود تنها برای خود ما به دست آورید. هنگامی که شما یاد بگیرند به نور دیگری فانوس شما نیز روشن راه خود را به عنوان به خوبی.

6. “ما باید یاد بگیریم با هم زندگی می کنند به عنوان برادران و یا نابود هم به عنوان احمق.”

ما تمایل به خودمان را به عنوان افراد مجزا از کل. ما در رابطه با خود ما نیازهای خود ما بی عدالتی ما مبارزات خود را و خود ما را خواسته. اما اگر شما نگاه کنید در اطراف ما هستند همه به طور کامل به هم وابسته. هر نیش از مواد غذایی, تکه از لباس یا ماشین شما درایو به احتمال زیاد لمس شده است توسط صدها نفر از مردم دیگر. مگر اینکه ما در حال زندگی کردن شبکه هر حرکت ما مرتبط است و بسیاری از مردمی دیگر.

همان جایی است که بر روی یک سطح فردی. هر بار که شما با یکی دیگر از شما در حال ساخت یک تاثیر مثبت یا منفی. هر لبخند ادا و اصول تعریف و یا در آغوش امواج را به خانه خود و جامعه خود…و در نهایت این سیاره است. تنها زمانی که ما شروع به دیدن هر یک از دیگر به عنوان متحد به عنوان سلول های بیشتری که به عنوان بسیار خود ما selves ما تجربه صلح در سراسر این سیاره است. اجازه دهید آن را شروع شما.

7. “ما باید تمرکز نه تنها در منفی اخراج از جنگ اما تاکید مثبت صلح است.”

دکتر کینگ بیان اینجا مهم ترین اصل در تجلی هر یک رویا است. هر آنچه که ما بر روی تمرکز و بزرگتر می شود و متاسفانه ما رسانه ای است که fixates در رسوایی و جنایت و خشونت و فقر است. نگاهی به در خود و زندگی خود را در تلاش… باید چیزهایی که شما نگرانی در مورد بسیاری به تصویب آمده است ؟ چالش شما با کسانی که شما منعکس شده است ؟

نگاهی همچنین در پیروزی های خود را. آنها چیزهایی که شما در مورد صحبت در مورد خواب و یا نوشته مورد ؟

این هفته نگاهی به لیست خواسته های خود را. چگونه شما می توانید نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه و کمتر بر نگرانی های خود را? که در آن شما می توانید زندگی می کنند “اگر به عنوان” رویاهای خود را در حال حاضر می پیوندند به جای گله مند خود را در مورد displeasures? که در آن شما می توانید اتاق را برای بهبود و ساخت عشق مراحل را برای شادی کردن در همه خوب است ؟

8. “به ندرت پیدا کنیم مردانی که با میل و رغبت شرکت در سخت جامد تفکر است. وجود دارد تقریبا جهانی تلاش برای پاسخ آسان و نیمه پخته راه حل. هیچ چیز درد برخی از مردم بیش از نیاز به فکر می کنم.”

به طوری… آیا شما پیرو و یا یک رهبر است ؟ آیا شما آنچه را که هر کس می گوید شما به عنوان حقیقت… پدر و مادر خود را مقالات روحانیان و سیاستمداران ؟ آیا شما گرفته زمان به عنوان شما چه فکر می کنید ؟ شما با قرار دادن دست خود را بر روی خود حلقه و نشسته در سکوت گوش دادن به آرام حکمت در ؟ آیا کسی که یک بار به شما بگویم که شما نمی قشنگ به اندازه کافی است ؟ به اندازه کافی هوشمند? خلاق به اندازه کافی است ؟ رانده شده به اندازه کافی است ؟ به اندازه کافی بلند به آنچه شما واقعا می خواهید?

اگر چنین است, که در آن شما می توانید شروع به خود را به قدرت و پیدا کردن صدای خود را و تنظیم مسیر خود را? که در آن می توانید روح خود را شروع به زمزمه در گوش خود را? که در آن شما می توانید پیدا کردن خود را زیبا پاسخ ؟

9. “من یک رویا است که من چهار فرزند کوچک یک روز زندگی در یک کشور که در آن آنها خواهد شد در نظر گرفته نمی شود رنگ پوست خود را, اما با محتوای شخصیت خود را.”

در یک جهان پر از اتومبیل زرق و برق دار, بالا -, مشخصات, مشهور, جراحی پلاستیک و get-rich-طرح های سریع آن را آسان به از دست دادن بینایی در جنبه های عمیق تر از روح انسان. هنگامی که ما قاضی – خودمان یا دیگران – در ظاهر خود را, وضعیت, سن, توانایی یا ثروت ما از دست دادن بینایی از واقعا زیبا بخش هایی از هر یک از روح ما است. هر فرد در این سیاره است یک داستان امید است و ترس است و اگر قلب ما باز چشم ما به دیدن آن است.

اگر شما تنها راه رفتن را از طریق سطح زندگی من شما را به چالش عمیق تر بروید. زمان را از برنامه پر مشغله خود را به تماس با چشم های فلش, یک لبخند و یا ارائه یک دست به همنوعان خود. متوقف به درخواست فرزندان خود را چه در زندگی خود هستند و مانند آنها چه از ترس و چه آنها طولانی است. درخواست همسر خود را چه آنها بیشتر می خواهید بیشتر از شما و همسایگان خود را بپرسید که چگونه شما می تواند کمک کند.

زندگی تنها در سطح باعث می شود بسیار شکننده زندگی است. پس برو عمیق عمیق… و رفتن کمی عمیق تر. وجود شما در پیدا کردن طلا….

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *