سرمایه گذاری نقد کتاب – وارن بافت راه (نسخه دوم)

[ad_1]

توسط: Robert G. Hagstrom

ISBN 978-0-471-74367-5

کتاب قیمت: $15.99

پرفروشترین حرفه ای مدیر نمونه کارها

Robert G. Hagstrom است معاون ارشد رئيس جمهور از Legg Mason مدیریت سرمایه و مدیر نمونه کارها از Legg Mason رشد اعتماد. او یک عضو از موسسه CFA و تحلیلگران مالی از فیلادلفیا. او پرفروشترین کتاب وارن بافت راه (چاپ اول) صرف 21 هفته در نیویورک تایمز لیست پرفروش.

تاریخچه بزرگترین سرمایه گذار

Robert G. Hagstrom نشان می دهد سرمایه گذاری موفق اصول یک از تاریخچه بزرگترین سرمایه گذاران. 12 فصل مشاهده بزرگترین سرمایه گذار در جهان (Ch. 1) خرید یک کسب و کار (Ch. 4); سرمایه گذاری راهنمای کسب و کار (Ch. 5) مدیریت (Ch. 6), مالی (Ch. 7) ارزش (Ch. 8) اوراق بهادار (Ch. 10), روانشناسی پول (Ch. 11), و بیشتر.

بافت کلیدی سرمایه گذاری, شیوه

Robert G. Hagstrom را در زمینه امور مالی اجازه می دهد تا او را به بیان بوفه شیوه های با وضوح و سادگی. دانش بافت شیوه نیز نشانه خود را واجد شرایط. او می گوید “ما می دانیم آن است که بافت اولویت به “خرید یقین در تخفیف…” ما همچنین می دانیم بافت و انضباط عامل تنها در درون خود “دایره صلاحیت.”

Hagstrom طول می کشد زمان برای کشف وارن بافت در پس زمینه از طریق مشاهده و مربی خود, بنیامین گراهام. او طول می کشد زمان برای تعریف گراهام اصول کاشته به بوفه. او می گوید “درست سرمایه گذاری باید دو کیفیت-برخی از درجه ایمنی اصل و رضایت بخش نرخ بازگشت.” مشاهده بوفه ریشه واقع اعتقادات خود.

در این کتاب رابرت با استفاده از انتخاب به نقل از بافت برای تحکیم خود سرمایه گذاری نمایند. او به نقل از بافت و گفت: “بهتر است به خرید یک شرکت فوق العاده در یک قیمت عادلانه از نمایشگاه با شرکت در یک قیمت فوق العاده.”

مختصر نقل قول از بافت نیز در خدمت به عنوان بخشنامه به جوانه زدن سرمایه گذاران. Hagstrom دوباره به نقل از بافت و گفت: “خرید سهام به معنی خرید یک کسب و کار و نیاز به همان نظم و انضباط است.” پژوهش به عنوان کلید موفقیت است.

پرداختن به سوالات پرسیده شده از بافت را نشان می دهد بافت شیوه های کلیدی. یک سوال در مورد شرکت های بافت را خرید در آینده نشان می دهد, “… جلوگیری از کالا کسب و کار و مدیران است که من باید کمی اعتماد به نفس و… باید آن را یک نوع شرکت است که او را درک داشتن خوب اقتصاد و اجرا توسط اعتماد مدیران است.”

وارن بافت در شیوه نشان داد

Robert G. Hagstrom نشان می دهد وارن بافت سرمایه گذاری موفق شیوه برای خوانندگان به رشد و موفقیت خود را.

موفقیت گام: لیست 3 چیز که وارن بوفه به نظر می رسد در یک شرکت قبل از او به سرمایه گذاری در آن داد و ستد سهام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *